A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Tanzánie

| Luciano33
Luciano33
Ahoj,
chtěl bych se zeptat,jestli někdo nemá zkušenosti z cestou do Tanzánie,Zanzibar po vlasní ose?ceny bezpečnost atd...viděl jsem letenky za 13tis a tato země nás velmi láká. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
18.04.2017 09:54 46.47.146.***
Re: Tanzánie 

Dobrý den, uskutečnila se Vaše cesta, prosím kontaktujte mě, plánujeme tuhle cestu na prosinec 2017...rasovska.marketa@seznam.cz

Jarda007 03.06.2013 23:56

Samozřejmě - ceny nezměnily ;-)

Jarda007 03.06.2013 22:13

Ahoj,

chtěl bych se zeptat na pár věcí. Sledujeme výhodné letenky, zrovna se naskytla zpáteční na zimní období (leden) za cirka 10 tisíc korun. Co se týče ubytování, čtu, že sever je nejlepší, období bude také fajn, jak jste to řešili s vízy? Četl jsem, že se dají buď sehnat v Berlíně, v Nairobi nebo kdekoliv při vstupu do země, takže když poletíme přímo na Zanzibar, není to problém? A co ceny, nezměnili se moc? Chtěli bychom si půjčit i auto, když jsem viděl, za kolik je litr pohonných hnot ;-)

Díky Jarda

Lenka
28.11.2011 12:53 81.201.48.***
Tanzanie 

ahoj.
chtěla jsem se zeptat někoho kdo byl na zanzibaru, jak je to tam s ubytováním? chceme jet na blint a úplně nejraději se stanem. dá se tam stanovat ve volné přírodě? nebo tam jsou nějaká tábořiště či hotýlky?

Neregistrovaný uživatel
15.08.2011 13:30 93.107.96.***

ahoj.muzu se zeptat jak jste se dopravili na zanzibar?chteli bychom letet do nairobi,pak presun do tanzanie,odkud by bylo nejlepsi vyrazit na zanzibar.da se letet?kdyz autobusem lze objednat lepsi nez mistni?:-) a nazpet se leta z Dar es Salamu do nemecka?lze si zajistit ubytovani na zanzibaru dopredu,nebo jak jste to resily vy?dekuji.

• Anonym (1)
Tekča 24.03.2011 22:03
RE: RE: RE: RE: RE: Tanzánie 

Ahoj, bohužel, auto jsme si pronajali i s průvodcem, takže takové klasické safari. Musím říct, že si to ani bez nich nedovedu představit: v parcích žádné směrovky či ukazatele, takže bez znalosti terénu bychom asi žádný kemp nenašli. Ale možná poskytují u brány mapu - to jsem nezjišťovala. Navíc: řidiči velmi dobře ví, kam za zvěří event. si to navzájem řeknou, kde kdo co viděl, takže bez nich fakt nevím. Je pravda, že na tenhle způsob cestování (myslím tím organizované) moc zvyklí nejsme, ale tady jsme byli docela rádi. T.

Vladislav
21.03.2011 15:23 84.16.108.***
RE: RE: RE: RE: Tanzánie 

To Tekča:
Ahoj, nemáš nějaké zkušenosti s Tanzánii po vlastní ose autem se stanem na střeše - kempování v kempech v parcích?

Díky Lada.

R29 16.02.2011 14:18
RE: RE: RE: RE: Zanzibar 

...omluva, info pro Mombasu...

R29 16.02.2011 14:04
RE: RE: RE: Zanzibar 

období deštů začíná až na přelomu března a dubna, tedy prosinec - březen jsou ok a je to hlavní sezona

Bastakli 16.02.2011 11:17
RE: RE: Zanzibar 

Diky za info,taky jsem se to prave docetla.Jen mne prekvapilo,ze i presto,ze je tam hlaseno zatazeno,dest,bourky,tak jsou zajezdy na Zanzibar v breznu skoro vyprodane.Chtela jsem tedy vedet,jak to tam opravdu v tomhle obdobi vypada.Kdyby prselo jen v noci,jak pises nize,tak se to jeste da,kdyz pres den vysvitne slunicko,ale jinak to asi nema cenu,ikdyz je tam stale teplo.Chteli jsme taky podniknout vylety do Tanzanie,ale v lijaku nejspis neni o co stat. :-(

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu