A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Soumrak se slony

| ketyna
ketyna
Zdravím všechny,myslím si ,že je čas založit nové téma ,které tu nezaznělo a protože mnoho znás navštíví Keňu a její soumrak se slony budeme rádi za každý příspěvek který zde vložíte.Určitě nebudu jediná co nebyla tak daleko a potřebuje nějakou tu informaci.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jena19
31.01.2011 12:45 94.113.96.***
RE: dotaz k antimalarikům 

Ketyno, podívej se na diskuzi o hotelu Ndovu beach village. Jestli máš blízko do nějakého většího města, zajdi na očkovací centrum, kde kromě očkování (určitě žloutenku a tyfus, zimnici jestli jinam nepojedete nepotřebuješ) dostaneš buď předpis, nebo přímo antimalarika. V Brně se daly koupit přímo v očk. centru od doktorů. My měli Malorone, bere se jedna tabletka denně, vždy ráno spolu s jídlem. Den před odletem jednu a pak po celou dobu pobytu + pokračovat ještě 6 dní po návratu.

• Anonym (1)
FAVY 31.01.2011 12:25
RE: RE: dotaz k antimalarikům 

Jo a ještě něco. Diskuse i o safari Soumrak se slony je na tématu "Hotel Ndovu Beach Village". Jena 19 přidala i velmi zdařilé foto, včetně recenze hotelu.

• Anonym (1)
FAVY 31.01.2011 12:23
RE: dotaz k antimalarikům 

Antimalarika jedině na předpis. Mě je napsala doktorka v rámci očkování. Pro dva lidi mě vyšli cca na 1300,- Kč - beru je jednou za týden. Jeden týden před odjezdem a pak ještě čtyři týdny po příjezdu. Je to celkem sedm pilulek. Bohužel nepamatuji si název.

ketyna 31.01.2011 11:50
dotaz k antimalarikům 

Jena 19 mužeš mi prosím pomoct s antimalariky nevím kdy se začínají brát kolik si jich koupit, aby nás to dostatečně ochránilo v lékarně mi nechtěli nic říct ,že prý mi to musí napsat lékař.Takže jsem se nedozvěděla ani cenu ani žádné další info.Určitě navštívím lékaře.

• Anonym (1)
ketyna 31.01.2011 11:28
RE: Soumrak se slony 

Zdravím všechny kdo se zůčastňuje diskusí.Stále vyčkávám na nějaké info,fotky ze STMÍVÁNÍ SE SLONY nejspíš se nikdo z přihlášených letošního termínu nezůčasnil.Chtěli jsme vědět jak je to s vízy a zhlédnut i nějakou fotečku a samozřejme ,že hledáme i spolucestující máme nejpozdější termín 8.4.2011

jena19
07.01.2011 20:14 94.113.96.***
reakce 

už jsem reagovala v jiné diskusi - z tohoto zájezdu jsem se právě vrátila. Tak si ji můžeš přečíst a případné další dotazy ráda zodpovím. Ale stojí to za to!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
ketyna 06.01.2011 11:26
Soumrak se slony 

Zdravím všechny,myslím si ,že je čas založit nové téma ,které tu nezaznělo a protože mnoho znás navštíví Keňu a její soumrak se slony budeme rádi za každý příspěvek který zde vložíte.Určitě nebudu jediná co nebyla tak daleko a potřebuje nějakou tu informaci.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu