A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Právě sem se vrátila z Keni - AKTUALITY

| kalupek
kalupek
Ahoj, dovolila sem si založit novou diskuzi pro ty, kteří se chystají do Keni a hledají aktuální informace.
Něco takového sem tu postrádala než sem tam jela. Před týdnem sem se vrátila, pokud máte otázky, ozvěte se.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
01.12.2020 21:28 212.95.8.***
aktuálně 

Ahoj,

tento týden jsme se s rodinou vrátili z dovolené v Keni. Píšu abych Vám podala aktuální info, protože tady dlouho nebyl žádnej novej příspěvek.
Hotel jsme si objednali na bookingu - Diani Sea lodge. Výlety nám zajistili jolu safari, stejně tak i transfér z letiště a na letiště a část dovolené jsme se váleli na nádherné prázdné pláži.
Hotel byl na covidovú situaci opravdu připraven, všude dezinfekce a personál měl rouška. Výlety jsme absolvovali na safari Tsavo East 2 dni, Wasini - delfíny a šnorchlování a pak jěště prohlídku Mombasy. Na každém výletě jsme měli stejného průvodce a i ten poctivě nosil rouško.
Safari bylo výjimečné, v parku nebyl téměř nikdo, byl tam klid a množství zvířat.
Můžu jenom doporučit vycestovat do Keni právě teď. Není se čeho bát.
Testy jsme si dělali před odletem a pak po příletu v ČR.

pokud máte víc otázek pište mi na mail : tamca.valkova@gmail.com

Neregistrovaný uživatel
09.06.2020 09:01 195.113.146.***
Re: Právě sem se vrátila z Keni - AKTUALITY 

Ahoj, můžu se zeptat, jaké jsi měla očkování? Jasná je žloutenka a břišní tyfus. Váhám u vztekliny a pak u antimalarik.
Chceme jet s cestovkou - kombinace safari + Diani beach. Jedeme poprvé.
Díky za info

Neregistrovaný uživatel
08.04.2020 22:06 78.45.81.***

Vízum na letišti, 50 $

Neregistrovaný uživatel
09.03.2020 13:43 194.228.11.***

Dobrý den, chtěli bychom jet do Keni příští týden. Nevíte, jak je to s italskými turisty?

Neregistrovaný uživatel
02.03.2020 16:14 88.100.173.***

Ahoj, zajímalo by mne jak je to v Keni s italskýma turistama. Jak je známo nejvýše zasažená oblast koronavirem je právě Itálie. Mají na letišti nějaké prohlídky, měření teploty nebo omezení? Je doporučený zákaz cestování do Itálie, ale italové nepřebývají jen v Itálii že? Hotely na Zanzibaru i v Keni jim vesměs patří a jejich majitelé preferují Italskou ted už bohužel zdravotně rizikovou klientelu.

Iveta13 28.02.2020 19:19

Myšleno vízum :-[ ,zapomněla jsem se přihlásit ;-)

Neregistrovaný uživatel
28.02.2020 19:17 93.153.21.***

Ahojky,v pohodě na letišti v Mombase,byla jsem v lednu.

Neregistrovaný uživatel
26.02.2020 10:07 185.167.186.***

https://youtu.be/UtNARmSDnw8
V Keni jsem byla v lednu 2020 v hotelu Temple point ve Watamu. Spolucestující stvořil úžasný dokument, který najdete na YouTube na výše uvedeném odkazu. Myslím že se dozvíte, co potřebujete (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
25.02.2020 13:22 109.238.40.***

Dobrý den,
my letíme přes polskou cestovní kancelář TUI Poland, odlet Katovice. Očkování proběhlo na žloutenku A,B a břišní tyfus (pojišťovna VZP nám přispěla na očkování). Jinak po konzultaci s naší lékařkou jsme vynechali užívání antimalarik a zakoupíme na místě nějaký přípravek proti hmyzu. Zajímala jste se už o vízum? To mě trápí, bohužel mi nikdo nedokáže říct, zda je možné vyřídit až na letišti v Mombase nebo ne.

Neregistrovaný uživatel
24.02.2020 08:31 91.187.44.***

Dobrý den, taky přemýslíme nad cestou do Keni. Mám pár dotazů. Přes jakou CK jedete? Máte i nějaké očkování? Dívala jsem se na centrum cestovní medicíny a vše je tam jen doporučené. Chceme jet i se synem - 4 roky. Tak nevím, zda je to úplně vhodná země, ale láká nás hlavně Safari. Budu ráda, pokud se mi ozvete a dáte i nějaké užitečné rady. Děkuji Martina. Můžete mi napsat i na mejl: martinkaxy@seznam.cz

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu