A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Ockovanie

| Alan 666
...mohla by som poprosit o nazor?...je mozne letiet do Kene na 5 dnovy vylet - bez akehokolvek ockovania ????
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
18.09.2013 07:52 62.168.64.***
Re: 

ďakujem za info :-)

sarstan1 17.09.2013 15:20
Re: 

Katka, my sme sa dali očkovať v Martinskej fakultnej nemocnici proti žltej zimnici, potom sme mali očkovanie proti hepatitide B a brali sme antimalarika.

Katarína
17.09.2013 15:08 62.168.64.***

dobrý deň, prosím vás aké očkovania ste si dali pri ceste do Kene a kde ste sa dali očkovať? ďakujem

-dana- 24.03.2013 22:45
Re: Antimalarika 

Ja by som antimalarika brala az pri malarii (alebo horucke, ak sa malaria nevyluci), a to ihned (do 24h). Prevencia ma tu vyhodu, ze vcas zistis pripadne neziaduce ucinky a zmenis liek, malarii vsak nezabrani, dokonca komplikuje diagnozu.
Jaju nepise, ake konkretne problemy dotycni mali, ale po mesiaci sa zrejme nejednalo o neliecenu malariu, ta ma rychlejsi priebeh.
Mitzti, rozhodnut sa musis sama. Ak sa rozhodnes proti prevencii a nebudes mat pristup k lekarovi na mieste, kup si test na malariu (napr.v nemecku v lekarni) a maj pri sebe antimalarika, ktore pri horucke zacnes brat a nasledne vyhladas lekara.
Zaklad je chranit sa proti komarom, roznasaju aj ine choroby, ktore sa liecit nedaju.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jaju
24.03.2013 13:13 109.238.40.***
Re: Antimalarika 

Mám po dovolené v Keni. Malarone jsem užíval. Bylo to na radu mého opravdu dobrého přítele lékaře, který se osobně setkal s případem malárie. Jeho pacienti byli v Keni, vykašlali se na antimalarika. / Chytří = nám se nemůže nic stát./ Po měsíci velké problémy, skončili oba na jipkách. Stotožnil jsem se s lékařským názorem - lépe prevence, nežli pak mít opravdu velké zdravotní problémy. Užijte si dovolenou, Závaidím vám.

mitzi
21.03.2013 13:58 80.250.27.***
Antimalarika 

Chtěla bych poprosit o zkušenosti s užíváním antimalarik. Lékařka mi doporučila brát antimalarika (např. Malarone) preventívně. Slyšela jsem názor, že není potřeba je brát preventívně, jenom v případě potřeby. Tak jak tedy ?

Pedroso_
06.09.2011 12:33 147.32.206.***
Re: Ockovanie 

Proti zloutence doporucuji ockovat snad vsude .. popravde receno, ikdyz clovek zije jen u nas :). Informace z ockovacich stredisek bych nebral vazne. Maji teoreticke znalosti z knizek, ktere jsou na hony vzdalene realite.

Andrea
25.07.2011 23:00 78.45.13.***

Ahojky, my jsme se nechávali očkovat cca měsíc a půl. Máme žloutenku, tyfus a žlutou zimnici. Plus jsme zobali antimalarika. Krásnou dovolenou, stojí to za to. <3

• Anonym (1)
Macatova 15.07.2011 12:02

díky za info, Radovane.

Rastislav 14.07.2011 16:41

Ešte je jeden rychlejsi sposob a to takto: 0,7,21 den a štvrtá vakcina sa dáva po roku od prvej. Ale tento sposob je v tedy, ak je velmi málo času od klasickeho očkovania
:-)

Ahoj
Rastislav

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu