A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Neckermann a HOTEL Sentido Neptune Beach Resort

| BM77
BM77
Zdravím všechny. Chtěla jsem se zeptat, zda a jakou zkušenost máte s cestou do Keni přes německý Neckermann (let Praha, Frankfurt, Mombasa) a případně s hotelem Sentido Neptune Beach Resort. Díky moc za odpovědi a tipy.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
R29 20.03.2011 18:11
RE: RE: Hotel Neptune 

vlastně mám jen jednu připomínku - pokoje jsou trochu v horším stavu, malé a mají velmi malou koupelnu. Pokoje neodpovídají 4* ale jinak je hotel ok. Je třeba si uvědomit že jsme v africe a ne v Evropě...

• Anonym (2)
R29 20.03.2011 18:09
RE: Hotel Neptune 

Po návratu z tohoto resortu. Nemám žádné připomínky, Krásný hotelový komplex s několika restauracemi, bazény, krásnou velkou zahradou a areálem plný kytek a stromů, spousta opic, které nalákáte až do postele. Dle mého názoru jedna z nejhezčích lokalit, na pláži není moc beach boys oproti jihu Diani Beach v okolí hotelu Baobab - Papilon lagoon kde to byl docela masakr. Po pláži směrem na jih se dá vklidu procházet, je uplně bez lidí. V moři se dá koupat po celý den i za odlivu. Moře je krásné bez korálů takže pokud se jete jen koupat nejsou třeba boty do vody. Opravdu ráj...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Ivona
02.03.2011 21:27 88.100.110.***
Hotel Neptune 

Ahojky, my byli ubytováni v Sentido Neptune Village, která je hned vedle Vašeho hotelu. Co se týče úklidu - tam bych našla několik připomínek, ale je to Afrika, takže připomínky asi nejsou na místě. Co chválím, byla nádherná pláž, i když s často neodbytnými černošskými prodejci výletů a tretek a pak v Neptune Village byli úplně úžasní animátoři - myslím, že na jejich večerní představení, které vždy začíná v 21 hodin, můžou i hosté z ostatních částí Sentido. Jinak čekejte opičky - hlavně lstivé kočkodany a pak krásné guarézy, které jsou jen na stromechm, ptž se živí pouze květy a listy stromů.
Po příletu byl úplněk a ten vyvolal velký odliv a příliv a odliv jsme si parádně užili, ptž můžete krásně sledovat podmořský život - uchvátily mě nádherné barevné hvězdice. Líbily se mi krátké výlety plachetničkami katamarány na útes. Tam bylo k pozorování podmořské havěti spousta místa.
Jinak spoustu trpělivost s dojezdem do hotelu. Cesta přes Mombasu je náročná. Jede se i krátce ferry - trajektem přes mořský záliv.
Přejiu krásný pobyt. Nám se v Keni moc líbilo. PS. Neviděli jsme jediného moskyta.

• Anonym (1)
R29 23.02.2011 13:10

odlétám sem 3.3. takže pak podám info...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
BM77 09.02.2010 14:44

Zdravím všechny. Chtěla jsem se zeptat, zda a jakou zkušenost máte s cestou do Keni přes německý Neckermann (let Praha, Frankfurt, Mombasa) a případně s hotelem Sentido Neptune Beach Resort. Díky moc za odpovědi a tipy.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu