A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Nadace OMDC(One more day for children)

| Veunka
Veunka
Zdravím všechny cestovatele:-)
Chtěla bych vám představit,nebo někteří už tuto nadaci znáte OMDC.Tato nadace pomáhá keňským dětem,který to v žádném případě nemají lehké,osud k nim vůbec nebyl štědrý,potřebují finanční pomoc...Více na: www.omdc.cz
Vím,že takových nadací je dost,ale určitě stojí za to se podívat na tuto stránku,hodně mě to dojalo :-( ,kdybych měla dost peněz nezaváhám ani na minutku a poskytnu finanční pomoc.Ale věřím,že stále existují lidé,kteří mají dobré srdce a dostatek financí,že POMŮŽOU.Nechci dělat reklamu,ale myslím si,že čím víc lidí o této nadaci bude vědět,tím lépe...Tak se určitě mrkněte...Mějte se ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
18.02.2014 18:26 85.93.191.***
Re: Nadace OMDC(One more day for children) 

Dobrý den
Jste moc užasní co pro ty děti děláte,viděla jsem fotky a dost mne to dojalo.Dozvěděla jsem se o vás s časopisu Foto video tak jsem hned zapla ps a dívám se,přeji vám ať se vám podaří vybrat co nejvíce peněz i když lidé v ČR mají sami málo určitě se budou snažit poslat aspon nějakou korunu.Ty děti jsou krásné,užasné a nevinné moc vám za to co pro ně děláte děkuji a budu se snažit aspon trošku pomoci :-)

Veunka 23.05.2010 15:46
RE: re Kenya 

Není zač,to je to nejmenší,co můžu udělat...

• Anonym (1)
Jirka Pergl
21.05.2010 17:00 88.146.219.***
re Kenya 

Díky Verunko, jste to vystihla do puntíku. Jirka

• Anonym (1)
Veunka 04.03.2010 17:14
Nadace OMDC(One more day for children) 

Zdravím všechny cestovatele:-)
Chtěla bych vám představit,nebo někteří už tuto nadaci znáte OMDC.Tato nadace pomáhá keňským dětem,který to v žádném případě nemají lehké,osud k nim vůbec nebyl štědrý,potřebují finanční pomoc...Více na: www.omdc.cz
Vím,že takových nadací je dost,ale určitě stojí za to se podívat na tuto stránku,hodně mě to dojalo :-( ,kdybych měla dost peněz nezaváhám ani na minutku a poskytnu finanční pomoc.Ale věřím,že stále existují lidé,kteří mají dobré srdce a dostatek financí,že POMŮŽOU.Nechci dělat reklamu,ale myslím si,že čím víc lidí o této nadaci bude vědět,tím lépe...Tak se určitě mrkněte...Mějte se ;-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu