A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Keňa v červenci

| vlíčátko
vlíčátko
Ahojky Všem, ač jsem hledala, jak jsem hledala, nenašla jsem nikoho, kdo byl v Keni v červenci. Najde se někdo, kdo tam byl a dal vědět, jak to tam vypadá? Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lucia
20.07.2014 20:42 154.122.72.***
Re: Keňa v červenci 

My sme v Keni už druhý rok a teraz, t. j. 20. 7. začína byť krásne. Dažde končia, dni sú prevažne slnečné, všetko kvitne, oceán je čistučký a teplý. Nádhera, máte sa na čo tešiť.

monika
24.06.2014 19:54 89.176.127.***

ahoj ja letim v cervenci do keni sama,,letim z vidne mam z toho trochu strach ze cestu sama nezvladnu

pluto 26.09.2013 12:48

Ahoj Stando,letime s manzelem do Ocean Village club prvnich 14 dni v list..Pokud mi napíšete něco k hotelu,na co si dat pozor,kam a co je v okolí hotelu,zda se da někam jít.
Do Mombasy se da jet na vlastni pěst.Nebo s někým raději? Jezdit trojkolokou nebo matatu/teď nevím zdaj sem to napsala dobře/.
Je možnost šnorchlovaní přímo u hotelu.Jak moc je to s odlivem?
Já vím hodně otázek,předem děkuji, napište klidně i na co se neptám.Lenka

• Anonym (1)
pluto 24.09.2013 08:16
ocean village club 

Dobrý den,chystáme se do Keni za měsíc,tak by mne zajímalo Vše.Máme v plánu také SAFARI 3denni,radíte cestovku Peni Safaris,byli jste spokojeni?Jaké maji ceny oproti zakoupení výletu v hotelu od Ck?děkuji lenka

vlíčátko
09.08.2013 22:32 90.180.63.***

pro všechny, kdo se chystají do Keni! ;-)
hotel Ocean Club Vilage byl naprosto skvělý, úžasné ubytování, vstřícný, milý a velmi ochotný personál! : (((clap))) (((clap))) (((clap)))
3 denní safari jsme měly domluvené s místní cestovkou PENI SAFARIS už z Prahy přes e mail a nemělo chybu, hned bych si ho zopakovala znovu! ;-)
byly jsme s PENI SAFARIS i v Mombase a na šnorchlovacím výletě u ostrova Wasini.
Upřímně závidím Všem, které to teprve čeká!!!!! :-) :-) :-)

Neregistrovaný uživatel
24.07.2013 22:03 90.180.63.***

A na to počtení se fakt moc těším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Neregistrovaný uživatel
24.07.2013 22:02 90.180.63.***

Dík, dám pak vědět! :-) Ještě bych se ráda zeptala, zda brát s sebou nějakou desinfekci, \o/ jsem navyklá z Eg, kde se ten jejich alkohol pít nedá! Nebo že bych byla tak rozmazlená? ;-) Jak to vypadá v našem společném hotelu????? :-[ :-[

Neregistrovaný uživatel
24.07.2013 19:49 78.24.8.***

Děkuji. A ta cesta se dá přežít, tedy snad :-). Jen se k tomu dopsání nějak nemohu tady v Čechách dokopat. Ale budu muset. A přeji super zážitky!!!

vlíčátko
20.07.2013 17:43 90.180.63.***

Dík, za odkaz na stránky, všechno jsem přečetla, prohlédla a jsem nadšená! ještě se budu těšit na Tvé další povídání! Už se vůbec nedivím, že jsi cestu na šnorchlování, nazval adrenalinovou! Abych pravdu řekla, nejsem vůbec přesvědčená, že bych na tu "loď" vlezla! Holt jste mladší ročníky, já budu s kámoškou doufat v lepší plavidlo,jsem už v důchodovém věku a adrenalin už k životu nepotřebuju! Fotky máš nádherné!!!!! (((clap))) (((clap))) (((clap))) (((clap))) (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
20.07.2013 17:20 90.180.63.***

Tak to jsem zvědavá, jaká byla adrenalinová cesta? ;-) Nenapínej (((clap))) (((clap))) (((clap))) A od koho jsi byl na šnorchlování?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu