A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Keňa-poradí někdo?

| barcatko
Prosím poradil by někdo podrobnější info naprostému neználkovi, který by prostě jen rád navštívil Keňu a viděl její krásu...

-Představa je pobyt na týden z toho 3 dny Safari.

-Jaká je opřibližná celková cena (doprava, ubytování, jídlo, safari)+ s jakými dalšími výdaji je třeba počítat

-Kde nejvýhodněji koupit-české CK? německé CK? (případně konkrétní typy)

-Kdy je nejlepší Keňu navštívit, nebo naopak kdy určitě ne...

-Do jaké oblast je nejlepší jet, případně kam určitě nejezdit...

Děkuji moc za veškeré rady a porady
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.03.2020 20:03 88.81.77.***
Re: Keňa-poradí někdo? 

Mohu Vám poradit jen jedno. Neváhejte a spojte se s pani Lucií z JOLU SAFARIS a budete na 200 % spokojen/a ! To s klidným svědomím garantuji !
Po osobní zkušenosti mohu potvrdit její spolehlivost, pečlivost a serióznost.
Cena je závislá na "kvalitě" ubytování, ale dá se "pořídit" za 130 Euro za osobu a den.
Podle mě je nejlepší navšívit Keňu v lednu-únoru. Zcela unikátní jsou vlastně všechny oblasti a čím dál od pobřeží, tím lepší.
Přeji Vám stejné zážitky jako mám já - prostě famózní a na celý život..
SM

Neregistrovaný uživatel
04.09.2019 13:39 46.33.96.***
Re: Keňa 11.12.2011 

Připojuji se také,jaké je počasí v únoru ?A ve které oblasti jsou menší odlivy,pokud vůbec nějaké menší jsou a nejhezčí oceán?Děkuji.

Neregistrovaný uživatel
04.09.2019 12:42 37.48.5.***
Re: Keňa 11.12.2011 

A jaké bylo počasí? Všude čtu, že v prosinci není moc dobrý. Děkuji

Neregistrovaný uživatel
17.01.2019 15:40 41.84.154.***
Víza Keňa 

Jsem rád,když si mohu přečíst něco o destnaci,do které se chystám.Proto bych také já rád pomohl dalším.
Pořád se na diskusích o Keni vedou spory,jak je to s vízy.Takže píšu za čerstva přímo z Keni,jak to všechno je.
Taky jsme si kupovali viza v česku přes e-visa za 51 USD.
Není to však vůbec nutné,jelikož minim.polovina lidí z našeho letadla si kupovala viza přímo u okénka při vstupu u celní kontroly. Obnáší to vyplnění jednoho dotazníku cca. na 3 min. s obecnými dotazy.Platili také 51 USD.
Na hotelu jsme se potkali s rekreanty,kteří byli od Eximu a těm průvodce kupoval víza také přímo u vstupu do Keni.
V případě,že někdo bude potřebovat nějaké info,rád poradím na info@plastplot.cz

• 3Dáda
Neregistrovaný uživatel
28.02.2018 14:52 5.62.63.***
Re: Keňa-poradí někdo? 

Dobrý den, ráda bych se také zeptala. Přemýšlíme že s kamarádkou pojedeme do Umoji http://www.exotickapriroda.cz/blog/clanky/umoja-kensky-kmen-ve-kterem-je-vstup-muzum-zakazan - byly jste tam někdo? Popřípadě jaké to tam bylo a jestli to stojí za to tam jet? Předem děkuji za odpověď.

Neregistrovaný uživatel
22.01.2018 13:36 79.170.253.***
Re: Plastové obaly 

A můžete tuto informaci rozvést. Je problém jeden pytlík nebo jen pokud je jich hodně? Co takové dámské plastové kosmetické taštičky? A co zabalený kufr ve fólii? Děkuji předem za odpověď. A proč cigarety - jako překročení dovozního limitu?

Neregistrovaný uživatel
21.01.2018 12:43 93.185.9.***

Při příletu namátkově prohlíželi kufry na plast a cigarety.

Neregistrovaný uživatel
10.01.2018 11:11 79.170.253.***

Mám stejné informace, máte již nějaké informace od někoho, kdo tam v současné době byl?

Neregistrovaný uživatel
31.12.2017 12:31 88.102.63.***

Máme zpravu od CK - zákaz veškerých plastových obalů, pokuta cca 800 000,- Kč
:-(

Neregistrovaný uživatel
12.12.2017 12:46 213.181.152.***
Plastové obaly 

Máte niekto skúsenosť s kontrolou plastových obalov po prílete? Nerada by som platila nemalú pokutu, ale potrebujem minimálne sáčok na mokré plavky, na špinavé prádlo a podobe

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu