A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Keňa bez cestovky + cena safari???

| sarka86
sarka86
Zdravím zkušené keňské cestovatele :).
Uvažuji o cestě do Keni a mám pár dotazů:
- vyplatí se jet bez cestovky? Letos jsem byla na Bali a to jsem oproti cestovce ušetřila zhruba 20.000 pro dva...Keňa se asi nevyplatí takto...
- cena safari - cestovky zajišťují 3 denní safari na Tsavo za 540 EUR!! To se mi zdá strašně moc...máte prosím zkušnosti jak co nejlevněji, ale zároveň "kvalitně" navštívit safari?
Jinak pro pobyt se mi líbí jižní část Keni - je to i lepší s ohledem na safari, nebo je to jedno?
- v jakém období jsou případně zájezdy nejlevnější, nebo spíš kdy jet nejlépe, co třeba březen??

Díky moc za rady!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Alex
11.01.2015 18:35 154.122.65.***
Re: Rambo / Jonathan Lali 

MOC SE OMLOUVAM, ALE PO NEKOLIKA PODVODECH TENTO BEACH BOYS ZDE UZ NENI

Jan Kerbach
05.01.2015 14:07 194.228.211.***
Keňa - doporučení 

Vážení,

stejně jako i někdo jiný zde doporučuji Alexe a Lucku z NO.LIMIT.KENYA. Nedělají masovku a jsou spolehliví o levnější než celý EXIM. Naprostá spokojenost s jejich SAFARI a dělají vše levněji. Naopak nelze doporučit Malindi v odbobí listopad až únor, nelze se zde vůbec koupat, zejména u hotelu CORAL KEY. Nejlépe směr WATAMU, což už slavný EXIM samozřejmě ve svém katalogu nesdělí. Takže jednoznačně Keňa ano, ale raději si vše zorganizujte sami, výše jmenovaní dají tipy i na letenku.Ušetříte si peníze i nervy s delegáty...

Neregistrovaný uživatel
23.10.2014 10:58 148.177.129.***

ano funguje. ma nieco so strankou. Napis mu na kunovice@hotmail.com

Lechem
21.10.2014 21:32 91.219.244.***

Nevíte, zda ještě Jonathan Rambo Lali funguje jako průvodce?Stránky má zrušené, FB taky...

Tereza
04.01.2014 19:48 193.86.138.***

Dobrý den,

nechápu, že jste měli s Rambem tuto zkušenost.......Někde muselo dojít k nedorozumění....On se tím živí, takže si nedovolí někomu nevrátit peníze.
Byly jsme v Keni v dubnu i ted v prosinci 2013.
Je velice spolehlivý na cokoliv jsme se kdykoliv domluvili. Měli jsme s ním i Blue safari a další Češi z hotelu Coral Key s ním byli také spokojení.....
My jsme měli vše do detailu jak jsme se po mailu domluvili. Všude byl na čas a celé safari proběhlo přesně i s místy ubytování a oběda. Nebýt našeho "zdržení" při focení, měl by vše podle časového programu. Klidně s ním pojedeme zas.

• Anonym (2)
  • Anonym (10)
...MJ
30.12.2013 11:51 78.24.10.***
Re: Keňa bez cestovky + cena safari??? 

Turkish Airlines nabízejí letenky z Prahy do Mombasy za 13 tis, během celého roku.

• Anonym (7)
  • Anonym (25)
Eva E 20.12.2013 19:26

Zdravim všechny co se chystají do Keni můžu jenom doporučit krásná a bezpečná země a co se týká nemocí tak si myslím že to jsou fámy žádné střevní problémy jsme neměli .My byly ubytováni v Malindi hotel Coral key super resort všude čisto a výborné jídlo. Do města jsme mohli bez obav je tam moderní obchodák kde mají všechno dojedete tam tuk tukem za 150 šiliků víc nedavejte a mimochodem je to velký zážitek! Safari jsme měli dvoudenní nádhera ! Přímo ve městě žije čech který nám všechny výlety zařídil samozřejmě levněji než Exim nás to safari vyšlo na 190EČEK kdo chce najdete ho na F.B. Alex Bernoaux . Ted už vím že se tam příšte vydám bez cestovky dají se tam pronajmout apartmány aspoň mě už nikdo neokrade o den jako Exim tour . Takže do Keni bez obav !

• Anonym (3)
  • Anonym (9)
pluto 26.11.2013 17:38

omlováma se za chyby :-( :-(
cena byla na 3 dny na Safari 400 Euro na osobu. :-) :-) :-) :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (26)
pluto 26.11.2013 17:34

mus9m ud2lat opravu cena 400Euro byla na 3dny na Safari"""

• Anonym (7)
  • Anonym (8)
pluto 26.11.2013 17:12
Rambo / Jonathan Lali 

Já jsem též velice věřila Jonathanovi,výlet jsme s ím udělali,přijel za námi až na Diani beach z Malindi,měli jsme dobrou cenu,400 Euro/os. na dva dny Safari,.Den před odjezden napsal že budeme mít nocleh mimo \safari-ten levmější nebo musíme připlatit.Nesouhlasili jsme tak ať vrátí peníze,řekl dobře večer je přivezu,ale za pár hodin psal,že musí na dva dny odjet na Safari,tak až někdz potom.To se nám,ale nelíbilo,že půjdeme na turist.policii,pokud je nepřiveze,sliboval ať nikam nechodíme,že je opravdu vrátí.Tiket byl bez razítka,psal to na tiket po agenturou pod kterou již nepracoval.Na polici se divili a divili jak tohle může dělat,použili svůj vliv a peníze i s 50%pokutou musel tetýž den poslat na účet.Pokut u menší část našich peněz si nechala policie,ale my jsme byli rádi,že jsme o ně nepřišli a na Safari se jeli podívat s Penim Mwalungem na terého nemám nic špatného,jen to nej.Na něho se můžete spolehnout zcela ve všem.Napište mu a on se opravdu obratem ozve. :-)
kontakt na něj je:peni safaris@gmail.com

• Anonym (7)
  • pluto
  • Anonym (11)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu