A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Jet do Keni s malými dětmi?

| Marketa Ruzickova
Marketa Ruzickova
Ahoj, chtěli bychom na Vánoce do Keni, nejlépe na Diana Beach jen kvalitní hotel žádné cestování. Můj dotaz zní zda byste jeli s ročním a čtyřletým dítětem a do jakého hotelu nebo vily tak abychom měli alespoň dva pokoje? A zda očkovat a co? Díky všem za rady.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Meggys 26.09.2013 21:32
Re: Jet do Keni s malými dětmi? 

já si myslím, že Keňa s tak malýma dětma nemá smysl, navíc moře tam není nic moc (dost velké odlivy), takže za mě Keňa je super a safari bomba, ale na koupačku volit jinou destinaci. Raději bych volila např. Thajsko a Keňu jela až budou děti starší cca 8 a více let a budou mít rozum ze safari....

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.08.2013 07:06 147.32.206.***

jali> mozna to bylo tim, ze jsi byla u pobrezi. Ve vnitrozemi je taky teplo. ale nadmorska vyska dela sve - zvlast v noci. Ja jsem rad, ze lidi jezdi do Keni se spise koupat, protoze pak by vetsinu casu travili v parcich a u more jen 2-3 dny. To by pak bylo v tech parcich desny :).

Me osobne prijde jako blbost tahat rocni dite k mori, ale neni to moje vec :). Ruku na srdce, clovek to dela kvuli sobe (a svym vzpominkam) a ne detem, protoze ty si to za 1-2 roky nebudou pamatovat :).

• Anonym (2)
jali 16.08.2013 06:03

přikláním se také k názoru,že jet do Keni a nejet na safari,je velká škoda.Tam se létá hlavně na " zvířátka" .Letí se tam poměrně dlouho a je tam velké vedro.Byla jsem pořád zpocená a v noci jsem horkem nemohla spát,protože nesnesu,jak hučí klimačka.
A dětem je úplně jedno jestli se koupou tady někde v aquaparku nebo v moři.

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
kominik.a 15.08.2013 23:13

Zdravím! Tak jak si plánujete pobyt v Keni, vidím to jako vyhozené peníze. Keňa je exotická země a jet tam pouze na hotel ??? Jezdím tam již od roku 2003 a stále je co poznávat. Již několikrát jsem zde psal o tom, že za takové peníze jet pouze se koupat, je - promiňte - hloupost. Jinak, pokud přesto chcete, Vám ani dětem, kromě sluníčka, nic nehrozí. Hotely jsou přepychové, neznám to na jižní pláži, ale pokud si vyberete podle nabídky, tak to vždy vše fungovalo.
Ještě nikdy jsme se neočkovali a pokud si dáte pozor mimo hotel, můžete být klidní. Jenom jak píši, nejet na Safari a nepoznat život v takové zemi ŠKODA !

• Anonym (4)
Marketa Ruzickova 07.07.2013 07:49
Jet do Keni s malými dětmi? 

Ahoj, chtěli bychom na Vánoce do Keni, nejlépe na Diana Beach jen kvalitní hotel žádné cestování. Můj dotaz zní zda byste jeli s ročním a čtyřletým dítětem a do jakého hotelu nebo vily tak abychom měli alespoň dva pokoje? A zda očkovat a co? Díky všem za rady.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu