A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Jede někdo v půli ledna 2012 na jižní pobřeží?

| petr.s
petr.s
Dobrý den,
jedeme s manželkou v polovině ledna na 14 dní do hotelu Papillon Lagoon Reef . Máme v úmyslu jet asi na třídenní safari a bylo by fajn, kdyby se našel někdo, kdo tam bude také a měl by zájem se připojit. Výlet hodláme zakoupit až na místě od místních.
Petr
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.01.2012 11:48 188.175.226.***
Re: Jede někdo v půli ledna 2012 na jižní pobřeží? 

Jedeme do stejného hotelu, Mombasu chceme vidět určitě také, rádi se přidáme, napsala jsem Vám na mail. Daniela :-D

petr.s 08.01.2012 11:18

Zdravím,
to je super, jedete do stejného hotelu?
Třídenní výlet mám rozjednaný s místní cestovkou, mám na ně výborné reference a cena je také dobrá. Mám i podrobný itinerář kde budeme spát a na jaká místa se podíváme. Máme v úmyslu také výlet do Mombasy, i na ten už mám rozpis.
Anglicky se dokážu snad domluvit a navíc někde se dá domluvit i německy.
Když tak se ozvěte na mail simek-p@volny.cz
Petr

Alfred
08.01.2012 11:04 147.32.195.***

pokud mate dobre pojisteni zakoupene tady (tim nemyslim masove 20Kc/den od ceske pojistovny), tak se z toho da pokryt podle me i letajici doktori. Urcite bude safari chtivych lidi vic a nekdo z nich bude umet anglicky, sondujte uz v letadle :). Potkal jsem jeden par bez angl. v Zimbabwe a nemeli problem, jde o to akorat vedet, kdy mate byt na recepci.

Neregistrovaný uživatel
08.01.2012 08:47 188.175.226.***

Dobrý den,
měli bychom jet na stejné místo od 16.1. určitě chceme také na třídenní safari, ale u nás je problém, že nehovoříme anglicky, kdyby vy jste na tom byli lépe, mohli bychom se domluvit.
Já tady komunikuji se safari- keňa, dá se zde zakoupit safari, ale mají jen anglicky hovoříci delegáty - safari je za 11590,- mají super reference a jedou i se 2 učastníky, mají veškerá pojištění i létající doktory a dobré reference. Jukněte na to.
Místních se trochu bojím, nebývají pojištění a mají nějaké hajtry, nevím.
http://www.kena-safari.cz/vylet/23/
Každopádně budeme dále v kontaktu - my jedem s FIRO
Daniela :-)

petr.s 29.11.2011 23:05
Jede někdo v půli ledna 2012 na jižní pobřeží? 

Dobrý den,
jedeme s manželkou v polovině ledna na 14 dní do hotelu Papillon Lagoon Reef . Máme v úmyslu jet asi na třídenní safari a bylo by fajn, kdyby se našel někdo, kdo tam bude také a měl by zájem se připojit. Výlet hodláme zakoupit až na místě od místních.
Petr

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu