A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

doprava jižní pobřeží - Mombasa

| rosy.kapka
rosy.kapka
Zdravím všechny cestovatele. Chtěla jsem se zeptat ohledně možnosti dopravy z jižního pobřeží do Mombasy atd. Rozhodujeme se, v které lokalitě se ubytovat (jižní vs. severní pobřeží) a nemůžeme se rozhodnout. Ta jižní část je nádherná co se týče přírody, ale přijde mi dost odříznutá. Jezdí do Mombasy i nějaký autobusy? Kdybychom chtěli vyrazit třeba na disko, abychom se dostali zpět. A chodí na jižních plážích také beach boys (kvůli nabídce na safari)? Severní pobřeží je blíže k Mombase, asi by nebyl problém s kulturním vyžitím, ale myslíte, že bychom se pak na to jižní pobřeží mohli jet aspoň podívat na koupačku? To jsou problémy :-D Díky všem za názor!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
rosy.kapka 19.04.2010 21:18
RE: RE: doprava jižní pobřeží - Mombasa 

diky diky :)

VIKIS2 07.01.2010 09:30
RE: doprava jižní pobřeží - Mombasa 

Určitě jižní pobřeží, pláž Diani. Severní pláže mají obrovský odliv, kdy ti moře uteče i půl kiláku od břehu. Diskotéka je i na Diani, takže žádnej strach o zábavu. Do Mombasy můžeš zajet kdykoliv taxíkem, busem nebo pro otrlé - sběrným minibusem do nedaleké Ukundy kde je taky pár "podniků" ;-) Beach boys jsou všude kde jsou tůristi, tedy i na Diani :-D

• Anonym (1)
rosy.kapka 18.11.2009 21:01
doprava jižní pobřeží - Mombasa 

Zdravím všechny cestovatele. Chtěla jsem se zeptat ohledně možnosti dopravy z jižního pobřeží do Mombasy atd. Rozhodujeme se, v které lokalitě se ubytovat (jižní vs. severní pobřeží) a nemůžeme se rozhodnout. Ta jižní část je nádherná co se týče přírody, ale přijde mi dost odříznutá. Jezdí do Mombasy i nějaký autobusy? Kdybychom chtěli vyrazit třeba na disko, abychom se dostali zpět. A chodí na jižních plážích také beach boys (kvůli nabídce na safari)? Severní pobřeží je blíže k Mombase, asi by nebyl problém s kulturním vyžitím, ale myslíte, že bychom se pak na to jižní pobřeží mohli jet aspoň podívat na koupačku? To jsou problémy :-D Díky všem za názor!

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu