A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

do kterého hotelu v keni se ubytovat

| Richardsafar
Richardsafar
Může mi někdo poradit s vlastních zkušeností, který hotel na Diani beach je nejlepší nebo který mu vyhovoval. Jde mi především o pláž, o to zda-li se v moři dalo dobře koupat po celý den, jestli odliv nebyl moc velký, jestli pláž byla čistá udržovaná, služby hotelu, moře čisté.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
VoKo
09.10.2012 20:43 90.176.203.***
Oprava 

Promiňte chybu. Přesně je příliv (odliv) stále po 12-ti hodinách 25-ti minutách a 14-ti sekundách. ;-)

marecek1111. 08.10.2012 20:38
Re: do kterého hotelu v keni se ubytovat 

My jsme byli v hoteli Pinewood Village. Hotel se nachází cca 2km jižně od hotelu Neptune Village. Je zde výhoda oproti hotelu Neptune (chodili jsme se tam procházet), že se v oceánu lze koupat celý den. Při odlivu sice moře ustoupí a na jedné části pláže vykoukné korálové podloží, ale na druhé části je písek a lze se v pohodě koupat. Jinak je to s mořskýma řasama. Ty jsou tam dost často, ale netýká se to pouze tohoto hotelu, ale v podstatě celého pobřeží a záleží na to zda člověk má štěstí. My jsme například měli prvních 7 dní moře úplně čisté bez jediné mořské řasy a zbytek pobytu tam byly. Ale jak už bylo řečeno, stačí je projít max cca 8m a moře je krásně čisťounké. :-[
Jinak co se týč hotelu, chtěl jsem napsat recenzi, ale po opětovném seknutí serveru a smazaní veškerého textu jsem se na to s prominutím vy.... :-@.
Byl to v podstatě nej hotel co jsem kdy byl. Neberu v potaz nějaký nobl luxusní resort, ale naprosté soukromí, poze 48 pokojů ve vilkách, přičemž v přízemí je junior suite s kuchyní a vlastním kuchařem a v patře se nacházejí 2 pokoje. Každý pokoj má balkon a suity mají terasu. Plná zahrada opic, jsou tam i želvy. V hotelu je úžasná restaurace s jezírkem. Starají se o vás jako v království, odvedou vás ke stolu, posadí, donesou pití a celou dobu co jste na jídlé vás obskakují (((clap))) (((clap))) (((clap))). Večeře se střídají. 2x týdně jsou na pláží 1x týdně u bazénu, kde probíhá BBQ (nandáte si syrové maso a čerstvou zeleninu a oni vám to upraví na jakýkoli způsob si přejete plus máte na výběr cca 10 druhů příloh) a zbytek dní se večeře konají v hl. restauraci kde probíhají také snídaně. Obědy se podávají v restauraci na pláží a v baru u bazénu. Výběr je formou menu, ale výběr je obrovský. Vždy 2 polévky cca 20 druhý pizz, přičemž si můžete sestavit svou vlastní a plno sendviču a baget, toasků a hamburgerů, těstovin a ryb. A k tomu všemu úžasné poháry plné ovoce. vrchol všeho je zmrzlinový shake-jahodový, mangový, čokoládový, vanilkový a pistaciový!!!
k obědu si toho můžete obědnat kolik chcete a kolikrát chcete. My jsem ku příkladu chodili jednou na jídlo na pláž a jednou k baru. Myslím že jediná CK co tento hotel nabízí je německá CK Jahn Reizen. My jsme si koupili letenku z prahy a ubytování od DOVOLENA.CZ rovnou i s transferem z letiště v Mombase. Delegátka k nám přijela hned prví den aby nás přivítala v Keni, dala nám číslo a říkala, že je na telefonu 24h denně a kdykoli a cokoli budem potřebovat, máme zavolat.
Jinak v hotelu nám sami od sebe zkontrolovali zpáteční lety zda je vše na čas. V hotelu je ještě zdarma internet na recepci a denně animační program. SUPER :-[

VoKo
08.10.2012 15:49 90.176.203.***
Re: Pláž 3/3 

Odliv i příliv je dvakrát denně. Každý den o 48 minut později. Čili, když je dnes vrchol odlivu ve 12,00 hodin bude další o půlnoci a příští den ve 12hod 48 minut. Jeden příliv i odliv je větší a další menší. Takto to jde dokola neustále.

Petrusela 06.10.2012 01:56
Pláž 3/3 

A tady je pláž při přílivu, v tom jsme se nemohly koupat vůbec, byly velké vlny a moře sahalo až ke zdi resortu.
Přiznám se, že už si nepamatuju, jak často se odliv a příliv střídá a kdy přesně.

• Anonym (1)
Petrusela 06.10.2012 01:55
Pláž 2/3 

Tady je pláž při odlivu, my se koupat fakt nemohli, ale je to fajn pro pozorování mořského života, všude se povalují mořské hvězdice, obrovské mušle apod.

Petrusela 06.10.2012 01:54
Pláž 1/3 

Posílám fotky jak vypadá moře u resortu Sentido Neptune. Když je moře v klidu, dá se v něm koupat, ale je teplý jako kafe, vůbec neosvěží. Zašpiněné je jen rostlinami, hlavně na začátku, jakmile člověk přejde ten pruh řas, tak už je to v pohodě.

Neregistrovaný uživatel
04.10.2012 06:53 90.181.220.***

já jsem neřekl že mi jde jenom o moře ale chtěl bych aby mi někdo poradil v jakém resortu moře tak neustupuje abych se mohl přes den koupat a ne koukat jenom na to jak je celý den moře pryč. Nejedu do Keni jen do Safari ale také se i koupat v moře to je přeci jasné a není tak pravda to že lidi řeknou kena není o moři ta je o safari. Kena je jak o moři tak o safari tak o další věci jedu na dovolenou k moři a ne tam čumět na odliv.

Horynda
02.10.2012 19:47 88.102.9.***

VoKo (((clap))) (((clap)))Je to tak,Keňa není o moři já tam byla dvakrát a v moři jsem byla jen párkrát,protože moře nebylo ani vidět jak bylo daleko,ale zase procházka tam kde měla být voda a nebyla,ale byli tam všechny možný potvory co moře neodneslo bylo suprový no a pak přišel na řadu bazén,když ne bazén tak procházka do místní vesnice no a samozřejmě safari a pak projížďka místním něco jako taxikářem do Mombasy.Nezapomenu na návštěvu masajský vesnice,já ani nedýchala a pak brečela i s dcerou nad jejich úžasným tancem na rozloučenou.Keňa je krásná,ale nesmí se jen ležet u moře a bazénu :-) :-)

VoKo
02.10.2012 18:39 90.176.203.***

Zdravím, a nejsem idiot! Jen mě udivily ty požadavky. Píšete "Jde mi především..." a o Africe, Keni, safari nebo životě lidí ani zmínka. Tak se zamyslete nad svým IQ. Kdyby jste napsal jen to sdělení proč tam vlastně jedete, bez té sprosté a zbytečné reakce, tak bych Vám mohl poradit. Jezdím pravidelně do Keni již 10 (deset!) let.

Neregistrovaný uživatel
30.09.2012 21:38 90.181.220.***

ale já jedu do keni abych poznal kenu a safari a videl afriku proč bych měl jezdit do berlina to muze napsat akorat idiot

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu