A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Do Keni s rodinou?

| kaby
kaby
Ahoj,muze mi prosim nekdo poradit zda je rozumne letet do Keni na blind.Myslim tim koupit letenky do Mombasi zarezervovat si nejaky hotel.Ma nekdo zkusenost jak to tam funguje?Abych nezustal stat na letisti s detma a nevedel co delat.Chtel bych vyrazit s moji čtyřčlenou rodinou a rodici.Pres LTUR se daji sehnat letenky i kolem 300eur coz by vychazelo podstatne zajimavjeji nez nejaky zajezd ktery nejde pod 20000.Diky za rady
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Alčaalča 03.02.2011 22:04
Do Keni s rodinou 

Mělo by to jít, zvláště po zkušenostech z tolika zemí. Pokud máte zajištěný hotel, po východu z letiště nestačíte odmítat nabídky taxi nebo matatu (je větší). Keňa je skvělá, ale je třeba jistá obezřetnost a pak to funguje. Přeju pěkný pobyt. A

• Anonym (1)
kaby 27.01.2011 22:32
RE: DO Keni s rdinou 

No tak to neni zrovna co jsem zde chtel najit :-) jinak jsem samozrejme nemel zajem snimi cestovat jen ušetřit a pobejt v nejakem hezkem hotelu :-) no tak zřejme to asi neni jednoduche jako v jinych zemich :-( (myslim tim Thajsko,Malajsii Dubaj atd. kde jsem snima v pohode na blind byl)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Keňa
27.01.2011 15:27 94.112.178.***
DO Keni s rdinou 

Odjíždíme z manželkou do Keni.Manželka stále říká že se jí chci zbavit ale u Vás se mi zdá že se chcete zbavit celé rodiny.Bez cestovky bych to asi s celou rodinou neriskoval. :-P 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
kaby 27.01.2011 09:41
Do Keni s rodinou? 

Ahoj,muze mi prosim nekdo poradit zda je rozumne letet do Keni na blind.Myslim tim koupit letenky do Mombasi zarezervovat si nejaky hotel.Ma nekdo zkusenost jak to tam funguje?Abych nezustal stat na letisti s detma a nevedel co delat.Chtel bych vyrazit s moji čtyřčlenou rodinou a rodici.Pres LTUR se daji sehnat letenky i kolem 300eur coz by vychazelo podstatne zajimavjeji nez nejaky zajezd ktery nejde pod 20000.Diky za rady

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu