A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Diskuze obecně

| Niculka
Niculka
Můžete mi prosím někdo napsat (polopaticky :-) , jak mám postupovat,
když chci někomu z diskuze poslat soukromou zprávu. Zatím jsem na to nepřišla a rády bych pár lidem sdělila kontakt na sebe.
Když kliknu na jméno účastníka diskuze, dám napsat soukromou zprávu, tak ji pošlu jen sama sobě.
nebo je někde nějaký návod pro "internetového analfabeta?"
Díky za každou radu, neboť na infu orbionu se mým problémem nikdo nezabývá.
díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Xexi6
09.11.2009 14:46 88.102.238.***
RE: Diskuze obecně 

Nasla jsem E-shop pro obchodování na internetu s možností stažení české verze zdarma na stránkách OXID eShop. Snadná instalace s otevřeným zdrojovým kódem http://www.oxid-eshop.cz/vlastnosti-community-edition-d305/ :)

• Anonym (1)
Niculka 20.08.2009 12:33
RE: Kontakt 

No skvělé, mám radost, že moje zpráva došla a od tebe jí mám také.
Díky všem zůčastněným za podporu.!!!

• Anonym (1)
Alčaalča 20.08.2009 10:58
Kontakt 

Na můj profil na Orbionu mně od tebe něco přišlo. Odfepsala jsem, ale možná taky blbě,
zkusím to ještě jinak. A :-D

• Anonym (1)
Veunka 20.08.2009 09:47
RE: Diskuze obecně 

Ahoj :-)
Když chceš někomu poslat soukromou zprávu,tak si najeď na profil toho uživatele a pak vpravo máš napsáno-poslat tomu určitému uživateli soukromou zprávu,tak na to klikneš a píšeš a pak jenom odešleš a je to ;-)

Niculka 20.08.2009 08:50
Diskuze obecně 

Můžete mi prosím někdo napsat (polopaticky :-) , jak mám postupovat,
když chci někomu z diskuze poslat soukromou zprávu. Zatím jsem na to nepřišla a rády bych pár lidem sdělila kontakt na sebe.
Když kliknu na jméno účastníka diskuze, dám napsat soukromou zprávu, tak ji pošlu jen sama sobě.
nebo je někde nějaký návod pro "internetového analfabeta?"
Díky za každou radu, neboť na infu orbionu se mým problémem nikdo nezabývá.
díky

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu