A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Výlety

24.01.2010 14:24:21 | jama
Zdravím všechny příznivce cestování. prosím o informace, které se týkají fakultativních zájezdů v keni- napište, které stojí za to absolvovat. děkuji všem J.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
13.04.2018 22:45:19 188.75.145.***
Re: info Mombasa  

Meni duvod se bat. Byly jsme tam od Fischera na 11 dni a bxl ten nejuzasnejsi zazitek.

Martina
22.09.2014 21:28:44 178.255.168.***

My letíme příští týden :-)

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
27.08.2014 22:16:10 62.197.243.***

Jedete někdo do Keňi od Eximu? Stále jsme se nerozhodli kvuli bezpečnosti.
Poraďte. Díky.

Jitka 24.07.2014 18:07:08

Tak my tu Keňu opravdu vzdali, místo toho jsme koupili last do Mexika. Navštívit Keňu je ale můj sen pořád, uvidíme, jak to tam bude vypadat s bezpečností příští rok. Ono se totiž k nám do zpráv nedostane úplně všechno, na Reuters, BBC nebo CNN je informací daleko více.

• Karel IV
Karel IV 09.07.2014 14:41:27

Po letošní zimní dovče v Keni kdy jsme byli na safari v západním Tsavu a kdy se nám tam neskutečně líbilo jsme chtěli příští rok v zimě znovu do Keni abychom poznali východní Tsavo a případně i Amboseli kde je víc zvířat . Ale pokud to bude vypadat v zimě takhle tak určitě nikam nepojedeme.
Upřímně jsme se tam moc bezpečně necítili ani letos v lednu. Keňa má nádhernou přírodu, ale těch násilných přepadení se tam poslední dobou odehrává tolik, že je to opravdu dost velké riziko. Kdyby nebyla tak drahá Tanzanie, tak bychom měli jasno a jeli bychom tam, ale to si momentálně nemůžeme vzhledek k jiným výdajům za rekonstrukci bydlení dovolit. Tak asi zvolíme opět naší oblíbenou Asii a Afriku odložíme na později až bude v Keni bezpečněji nebo až našetříme na Tanzanii.
Všem kdo se rozhodli do Keni i přes to riziko jet, přeju co možná nejklidnější dovču a ať se Vám dovča vydaří.

Neregistrovaný uživatel
08.07.2014 22:06:59 62.197.243.***
Jitka 17.06.2014 19:29:28

Tom (194.228.20.***) - stále se do Keni chystáte? My jsme chtěli odlétat ve stejném termínu, čekala jsem na last, že tento týden koupím zájezd. Kašlem na to, živej štít se mi o dovolené dělat nechce.
Safari už jsme měli taky rozjednané s JT Safari. A to ještě jsem minulý týden zjišťovala informace, jak to v Keni vypadá s aktuální bezpečnostní situací - prý i dle keňské centrály cestovního ruchu se situace uklidňovala. A už to je jinak..

nepř,Niky
16.06.2014 11:58:42 81.200.57.***

P.S. Chtěla jsem napsat, že až takový problém není si zjistit co se v Keni děje.....
Aby to nevyznělo, že v Keni není problém s bezpečností :-(

nepř,Niky
16.06.2014 11:53:10 81.200.57.***

No on je v Keni trochu jiný problém s bezpečností, než okradení.....
Tome, trochu si zjisti co se v Keni děje...., až takový problém to není..
http://www.nation.co.ke/
http://www.newsnow.co.uk/h/World+News/Africa/Kenya
http://www.mombasa.com/news/

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu