A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Vyhodnocení dotazníku

13.01.2008 19:16:11 | Kylie1
Kylie1
Ahoj, mám takovou prosbu. Nedávno jsem vyhodnotila odpovědi z mého dotazníku a v jedné otázce jsem se ptala, ,,v jakém období jste Keňu navštívil(a)?" Nejvíce lidí mi odpovědělo, že to bylo v období říjen - prosinec. Pokud jste někdo navštívil Keňu ve shodném období, tak by mě zajímalo, proč jste volili zrovna toto období? Zajímají mě i názory lidí, kteří Keňu navštívili v jiném období. Předem děkuji všem, kteří mi pomohou objasnit svou volbu. :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Pecanek 17.03.2008 14:55
Unor, brezen  

Ahoj. Vcera jsem se vratil z putovani po Keni a Tanzanii. Obdobi zvoleno kvuli koncici hlavni sezone (mene lidi, nizsi ceny). Hlavnim duvodem ale bylo to, ze mi zamestnavatel drive neumoznil odjet :-x

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Mika001 14.03.2008 11:41
listopad  

Ahoj, já jsem v Keni byla v polovině listopadu, v tu dobu zde začíná turistická sezóna a končí období krátkých dešťů. A rovněž ceny zájezdů jsou nejpříznivější, my jsme 14 dní s plnou penzí v 3* hotelu pořídili za 18.000 Kč (včetně tax). V tuto dobu zde údajne také hrozí nejnižší riziko nákazy malárií.

• Anonym (2)
Kylie1 14.01.2008 15:19
RE: RE: Vyhodnocení dotazníku  

Díky za info.

• Anonym (2)
R29 14.01.2008 12:17
RE: Vyhodnocení dotazníku  

ahoj, zde máš tabulku s počasím v Keni. Nejlepší pro návštěvu (pobřeží) je právě toto období protože je zde nejméně srážek. Vhodná doba je i leden-březen.

http://www.travelmarket.dk/cfml/climate.cfm?em_type=home&strKeyDestination=KE

Kylie1 13.01.2008 19:16
Vyhodnocení dotazníku  

Ahoj, mám takovou prosbu. Nedávno jsem vyhodnotila odpovědi z mého dotazníku a v jedné otázce jsem se ptala, ,,v jakém období jste Keňu navštívil(a)?" Nejvíce lidí mi odpovědělo, že to bylo v období říjen - prosinec. Pokud jste někdo navštívil Keňu ve shodném období, tak by mě zajímalo, proč jste volili zrovna toto období? Zajímají mě i názory lidí, kteří Keňu navštívili v jiném období. Předem děkuji všem, kteří mi pomohou objasnit svou volbu. :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu