A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Šnorchlování,potápění

09.05.2007 00:10:45 | Milena
Milena
No a jak je to se šnorchováním ??? Vzhledem k dosti rozsáhlému odlivu je asi dost složité se dostat útesu na šnorchlování a když už se tam dostanu uvidím něco? Bacha jsem namlsaná z Egypta - Rudé moře. :-P
Jsou za ůtesem v Keni nějak zvlášť nebezpečné proudy? A uvidím koráli???
A nebo poraďte,kam se za šnochlováním vypravit,jaký výlet koupit a od koho ???
Díííííííky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Martin221 03.08.2010 11:00
přílivové tabulky  

Z internetu se dají stáhnout aktuální rozpisy přílivu a odlivu na daný konkrétní měsíc. Je to dost nepravidelné.

catrrina 27.08.2009 08:57
šnorchlování  

Já mám z Keni nejkrásnější zážoitky ze šnorchlování. Jeli jsme do vesnice wasiny,nevím jak se to už píše,ale takhle se to čte. Tam jsme si prohlídli místní školu a jeli jsme asi 2hodiny lodí někam ke korálovému útesu. Tam jsme museli vyskočit z lodi a ještě kousek plavat.Když jsme tam doplavali bylo to neuvěřitelné.Něco tak nádherného jsem nikdy neviděla.Nejdřív jsem se fakt bála,protože ryby tam byly některé hodně velké a chobotnice taky,ale jinak to bylo ok.Co ale bylo uplně nejvíc,když připlavali zvědaví delfíni,chvíli kolem nás plavali,dělali psí kusy a pak odplavali pryč.Měla jsem z toho uplnou podvodní euforii a málem mě nedostali z vody,jelikož jsem je ještě chtěla vidět.Když jsme pluli už domů hejno se jich vynořilo kousek od lodi a docela hezkou chvíli okolo nás plavali a skákali,vypadalo to jako kdyby to měli nacvičené,bylo to neuvěřitelné.Všem to doporučuju,je to neskutečný zážitek.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Xena.p
16.08.2007 19:01 88.100.232.***
RE: Šnorchlování,potápění,koupání  

Nazdar Mileno, s tím šnorchlováním to bude asi problém. Jestli jsi namlsaná z Egypta, tak to máš smůlu.Odliv je tam opravdu velký a to zůstává na břehu spousta trávy, mezi tím jsou zakotveny lodě, které nabízejí odvoz do hloubky, ale sám průvodce říkal, že to není nic moc. Z našeho zájezdu se o to nikdo nepokoušel.Při přžílivu byla voda velice teplá, naměřili jsme 37 stupnů, žádné vlny.Ale to chce poznat. Výlet na safari je skvělý, takže zapomeneš na to horší.Nezdálo se mi, že by odliv byl pravidelný, to se nedá určit, je prý to podle postavení měsíce. Tak ahoj

• Anonym (2)
Milena 03.08.2007 22:17
Šnorchlování,potápění,koupání  

Dá někdo info,jak je to s těmi pověstnými odlivy ? Četla jsem,že každých 6 hodin a to je prý odliv až k útesu a někde to může být i dost daleko. Odliv nastává pravidelně ve stejnou denní dobu? A jsou tak rozsáhlé odlivy na severu i jihu? Takže v době odlivu zbývá bazén a nebo se dá pohodlně dojít až k útesu a dostat se přes něj dál?

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Milena 09.05.2007 00:10
Šnorchlování,potápění  

No a jak je to se šnorchováním ??? Vzhledem k dosti rozsáhlému odlivu je asi dost složité se dostat útesu na šnorchlování a když už se tam dostanu uvidím něco? Bacha jsem namlsaná z Egypta - Rudé moře. :-P
Jsou za ůtesem v Keni nějak zvlášť nebezpečné proudy? A uvidím koráli???
A nebo poraďte,kam se za šnochlováním vypravit,jaký výlet koupit a od koho ???
Díííííííky

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu