A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Právě sem se vrátila z Keni - AKTUALITY

21.03.2012 22:14:05 | kalupek
kalupek
Ahoj, dovolila sem si založit novou diskuzi pro ty, kteří se chystají do Keni a hledají aktuální informace.
Něco takového sem tu postrádala než sem tam jela. Před týdnem sem se vrátila, pokud máte otázky, ozvěte se.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.10.2017 14:20 193.143.61.***
Re: Právě sem se vrátila z Keni - AKTUALITY  

Ahoj, my sa tam o tyzden chystame. mala si prosim Ta ockovanie? Bola si cez CK. Co odporucas. Brala si si aj anitmalarika?My ideme do kotel;a a chem ist aj na safari - 11 dni. Len sa chcem uistit,ze si naozaj dovolenku uzijeme tak ak mas nejake dobre rady pre nas sem s nimi! Dakujem Zuzana
:-)

Neregistrovaný uživatel
09.02.2017 08:57 188.122.212.***
jirka9 03.09.2012 09:06

Ahoj, jedeme 5. 11 do hotelu Kenya bay beach a chceme na 3 denní safari. Jak to vypadá s aktuálními cenymi od místních agentur nebo beach boys?
Ještě mě zajímá, jestli se v okolí hotelu vyskytuje nějaká havěť v podobě pavouků, hadů atd...

Neregistrovaný uživatel
27.08.2012 11:32 84.246.161.***
Re: mt. kenya  

zavolej do mojeafrika.cz , budou ti moct poskytnout tyto informace.

Tereza
27.08.2012 11:31 90.183.75.***

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jesti jedete v tomto termínu do Keni?
Díky.

• Anonym (1)
janett
27.08.2012 10:43 212.55.246.***

AHoj, my teda plánujeme ist itež . po prečítani všetkého možného na na nette a prerátaní ceny som sa rohodla ist cez cestovku / indi vindi letentka do MOMBASY 600 eur + hotel + strava na 14 dní dokopy okolo 1000 eur to je ako s cetovkou na AI / do hotela a potom cez domácich , ktorých si booknem už tu doma ,kedy ma prídu zobrat pred moj hotel - a pojdeme na 5 dnové safari.

keby daco chalupa89@gmail.com

JANETT

ma1 26.08.2012 16:20
mt. kenya  

Ahoj Cestovatelé, je mezi Vámi někdo, kdo má za sebou výstup na Mt. Kenya do Point Lenana? Jde mi hlavně o zhodnocení fyzické náročnosti, abych se nenavezla do něčeho, na co nebudu stačit. Kdyby to tak někdo uměl aspoň trochu přirovnat k nějaké úrovni alpské VHT, hodně by mi to pomohlo. Díky. ma

• Anonym (1)
Hanka
24.08.2012 23:49 80.250.20.***

Ahoj,

planujeme, ze bysme koupili letenku do Mombasy a zamluvili si dopredu nejaky hotel na plazi a pak na nejake vylety - urcite bysme chteli na nejake safari (podle ceny, idealne 3-5ti denni) a zbytek asi na plazi :)

- da se koupit nejake safari za rozumnou cenu na miste, nebo je lepsi bookovat po internetu dopredu?
- respektive na kolik to vyjde takovy 3 az 5ti denni vylet?
- a take ktere safari doporucujete videt a ktere nakopak ne?

Moc dekuji za jakekoliv info, Hanka

• Anonym (4)
Rika
25.07.2012 10:24 79.170.252.***

Dobrý den,

já uvažuji o návštěvy Keni v záři/říjnu. Chtěla bych vědět s jakou cestovkou jste byli, zda německou či českou a jakém hotelu? Nabidka je široká a já nevím, podle čeho se orientovat. V superlativech se také mluví o Diani beach a Watamu. Co je lepší? A jaké jsou přibližné ceny safari, pokud již máte tuto zkušenost za sebou. Budu ráda za každou radu. Díky moc a přeji pěkný den

Alfred
11.07.2012 07:44 147.32.206.***
Re:  

Zuzana> zalezi kam na safari. Ve vnitrozemi je skoro 2.000 mnm. Tam staci tricko a kratasy. Cilitivejsi na slunicko cepici. Rano mozna vzit mikinu, venku muze byt prijmene chladno, ale v otevrenem aute, pokud clovek sedi vzadu, tak muze rano vymrznout.

Ja se strikal akorat vecer, pres den byl klid a na tse-tse stejne nic nefunguje.
Bez ockovani se da prezit. Pokud zustanes v Keni, tak je bez problemu i zl. zimnice. Pokud budete bydlet a jist v hotelech/bungalovech, tak asi nic neni potreba. V opacnem pripade by to chtelo neco proti zloutence a bodobnym hnusarnam. V neturistickych knajpach je to totiz velmi "vyzivne" :).

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu