A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Lodge a (ne)spokojenost s ubytováním

13.01.2008 19:41:43 | Kylie1
Kylie1
Pomozte mi, prosím, najít nějaké správné slovo pro ,,lodge". Také by mi pomohlo, kdybyste mi napsali vaše názory na ubytování, zda jste byli spokojeni nebo nespokojeni a proč. Opět všem děkuji za vaše příspěvky. :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Kylie1 14.03.2008 13:06
RE: RE: lodge  

Ahoj moc děkuji za bližší informace, právě jsem ve fázi dokončování mé práce o Keni. :-)

• Anonym (1)
Mika001 14.03.2008 11:47
RE: lodge  

S pojmem "lodge" (lodž) jsem se setkala při ubytování na safari. Jedná se o ubytovací zařízení - hotel, kemp apod. My jsme navšívili národní park Tsavo East a bydleli jsme v Lion Hill Camp. Pokoj byl nový a útulný a byl z něj krásný výhled do národního parku. Nádhera!

• Anonym (1)
Kylie1 13.01.2008 19:41
Lodge a (ne)spokojenost s ubytováním  

Pomozte mi, prosím, najít nějaké správné slovo pro ,,lodge". Také by mi pomohlo, kdybyste mi napsali vaše názory na ubytování, zda jste byli spokojeni nebo nespokojeni a proč. Opět všem děkuji za vaše příspěvky. :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu