A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Keňa v září

30.05.2008 16:31:58 | Makina
Ahoj, přemýšlíme nad dovolenou v Keni (safari a pár dní pohodičky u moře)a nejsme si jistí termínem. Nejlépe by nám vyhovoval začátek září. Pokud jste někdo byl v tomto termínu nebo máte nějaké informace, jak je to tam s počasím? Nějaké pro a proti v porovnání s koncem února/začátkem března?
Mockrát díky za reakce.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jitka 29.11.2016 21:17
Re: Keňa v září  

Zdravím, mám dotaz:
letíme do Keni, bez cestovky. O safary i výletech představu mám, delší dobu komunikuji s místní cestovkou.

Dostala jsem tip, ať si ubytování rezervuji přes německé cestovky, že mají nasmlouváno ubytování za výhodné ceny. Máte někdo ještě nějaký jiný typ na možnost výhodného ubytování u pláže v all inclusive komplexu?

Zvažujeme ale i možnost, že se vykašleme na all inclusive komplex a najdeme si ubytování v soukromí nebo v menším hotelu, nejlépe se snídaní. A pak se plácneme na pláž u nějaké té plážové restaurace. Máte někdo tip na vyhovující ubytování + na nějakou nedalekou vyhlášenou plážovou restauraci?

Díky předem za odpovědi

Neregistrovaný uživatel
29.02.2016 12:26 81.91.222.***
Re: Keňa v září  

:-\ =-O :-D :'(

Orin 05.07.2008 15:36
RE: Hledáme spolucestující  

Dobrý den, Keňa mě velmi zajímá a ráda bych tuto zemi navštívila. Můžete mi zaslat podrobnější plán Vaší cesty? A zdy máte ještě volná místa.Děkuji

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
Adventurer
23.06.2008 20:34 88.101.89.***
Hledáme spolucestující  

Hledám spolucestovatele/ky na exkluzivní, ale super levné safari do Keni - místo ještě pro tři osoby. V safari džípu (Toyota Landcruiser), se zkušeným angl.průvodcem - řidičem nejen do nejznámějších safari parků, ale také ke swahilskému pobřeží (i na ostrov Lamu). Rozpočet okolo 50 tis. Kč na os., vč. letenky !! (a samozřejmě auta, průvodce, kempů, hotely, jídlo a vstupů do NP). Přelom září - říjen 2008 (15 dní). Podrobnější itinerář na email, zatím jsme dva.

• Anonym (5)
R29 09.06.2008 12:22
RE: Keňa v září  

Byl jsem v Keni přelom srpen a září. Počasí je zde pěkné, je kolem 30C jen fouká menší vítr což je příjemné nebot vzduch nestojí a není takové vedro. Počasí bylo po celou dobu pěkné bez deštů. Moře velmi teplé.... Určitě bych cestoval do Keni v tomto období znovu. Pro posouzení posílám klimadiagram http://www.iten-online.ch/klima/afrika/kenia/mombasa.htm

Misinkaaa
31.05.2008 23:11 89.24.4.***
Keňa - září  

ahojky,
my s přítelem také přemýšlíme o Keni, a to sice buďto začátkem nebo koncem září. V září je tam sice horko, ale od října už začíná "období dešťů", takže je jen na tobě:),jestli safari v 40stupních, nebo v dešti:) my každopádně pojedem asi v to září, ještě ale nemáme vybráno kam přesně.
Míša

Makina
30.05.2008 16:31 89.235.0.***
Keňa v září  

Ahoj, přemýšlíme nad dovolenou v Keni (safari a pár dní pohodičky u moře)a nejsme si jistí termínem. Nejlépe by nám vyhovoval začátek září. Pokud jste někdo byl v tomto termínu nebo máte nějaké informace, jak je to tam s počasím? Nějaké pro a proti v porovnání s koncem února/začátkem března?
Mockrát díky za reakce.

• Anonym (17)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu