A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Keňa + Tanzánie

30.04.2009 11:25:38 | mluvka
mluvka
Ahoj všem, mám prosbu. Chystáme s přítelem v na přelomu září a října procestovat 3 týdny Keňu a Tanzánii po vlastní ose. Přílet do Nairobi a potom jak to půjde. Nemáte prosím někdo typ na tento okruh? Mám na mysli již absolvovanou cestu, případně doporučení? A jakou máte zkušenost s cenou letenek. Já jsem teď dostala nabídku Praha-Nairobi-Praha za cca 13.400/osoba včetně poplatků. Moc díky za reakci :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
mluvka 07.05.2009 08:44
RE: RE: Keňa + Tanzánie  

Období velkých dešťů trvá od dubna do června, kratší a slabší deště pak můžete očekávat od října do prosince. Prší ale většinou jen v odpoledních nebo večerních hodinách. Hlavní turistická sezóna tu trvá od prosince do března. Jakousi „druhou sezónu“ pak představuje období od července do listopadu, kdy se zvířata, v obodobí sucha, přesouvají k napajedlům, a tak je možné je dobře pozorovat. ;-)

Síla 04.05.2009 12:48
RE: Keňa + Tanzánie  

Ahoj, taky se chystáme - teda jen do Keňi a máme pořád dilema, jestli s cestovkou nebo na vlastní nebezpečí. Když bude nutná cestovka,tak ale rozhodně ne česká. Už jsem to koumala a od německých, nebo britských to vychází daleko levněji.A k tvýmu příspěvku - září, říjen je asi v Keni období dešťů :-(

• Anonym (1)
mluvka 30.04.2009 11:25
Keňa + Tanzánie  

Ahoj všem, mám prosbu. Chystáme s přítelem v na přelomu září a října procestovat 3 týdny Keňu a Tanzánii po vlastní ose. Přílet do Nairobi a potom jak to půjde. Nemáte prosím někdo typ na tento okruh? Mám na mysli již absolvovanou cestu, případně doporučení? A jakou máte zkušenost s cenou letenek. Já jsem teď dostala nabídku Praha-Nairobi-Praha za cca 13.400/osoba včetně poplatků. Moc díky za reakci :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu