A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Keňa-poradí někdo?

11.02.2010 11:04:49 | barcatko
Prosím poradil by někdo podrobnější info naprostému neználkovi, který by prostě jen rád navštívil Keňu a viděl její krásu...

-Představa je pobyt na týden z toho 3 dny Safari.

-Jaká je opřibližná celková cena (doprava, ubytování, jídlo, safari)+ s jakými dalšími výdaji je třeba počítat

-Kde nejvýhodněji koupit-české CK? německé CK? (případně konkrétní typy)

-Kdy je nejlepší Keňu navštívit, nebo naopak kdy určitě ne...

-Do jaké oblast je nejlepší jet, případně kam určitě nejezdit...

Děkuji moc za veškeré rady a porady
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jitkej 15.11.2017 23:28
3 dni Taita, Saltlick a Amboseli  

Zdravím přátelé,
ty co se chystáte na dovču nebo poznávačku do Keně můžu vám doporučit tenhle trip až k horám. Nádherné scenérie zakončené projíždkou po safari v parku Ambosel, kde je úžasný výhled na Kilimandžáro. Tak prosím nezapomente foťáky :) můj manžel tak udělal přímo v hotelu, kde jsme byli ubytováni. Průvodce udělal všechno pro jeho záchranu a povedlo se a naše fotky nám zůstali na památku na tuto krásnou zemi :)

Neregistrovaný uživatel
31.10.2017 14:33 94.112.60.***
Vízum.  

Dobrý den,

Prosím o radu .Nejde mi udělat online vízum...ani pres telefon ani pres PC.Dojdu k bodu 6 a fotky už nejdou nahrát.Pomůže někdo prosím? V sobotu odlétáme :(

Děkuji Wendy

Neregistrovaný uživatel
16.10.2017 21:44 109.81.214.***
Igelitové sáčky  

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, byl letos někdo v Keni? Jak je to s kontrolou na letišti? Jedná se mi o plastové sáčky ( sladkosti pro děti ). Děkuji

• Anonym (1)
Richardsafar 21.09.2012 17:26
Cena Safari  

Jinak jsem si zjištoval cenu safari přes tanketours a vychází na 4 osoby 33000 Kč třídení savari tsavo amboseli s plnou penhzí. To znamená že 8000 na osobu.

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Richardsafar 21.09.2012 17:25
Keňa  

ahoj má někdo zkušenost s cenami last minute do Keni v lednu či prosinci. Současná cena last minute se pohybuje od 18000 Kč až do 23000 Kč. Pokud koupím zájezd dopředu vychází to teď na nějakých 27000 až 33000 Kč. Rád bych počkal do prosince a pak něco koupil třeba týden před odjezdem, ale mam strach že v tomto termínu budou hotely vyprodané. Zajímá mě Diani sea resort. Samozřejmě se bavíme o pobytu minimálně s polopenzí okolo 9 dnů. Mě by vyhovovala cena do 20000 Kč. Snad to není naivní.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.04.2012 12:11 178.41.186.***

Ahoj . Ndovu Beach village sme tam boli vlani bolo to fantastycký jeto pekný hotel strava vsetko fantastycký pošlem na mail fotky boli sme aj na sfary 2dní to nevinechhaj

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Verča
16.04.2012 13:28 109.72.2.***
Ndovu Beach village  

Ahoj všem, rádi bychom se příští rok v březnu vydali také do keni. Exim tours nabízí safari Lvice elsa, byl jste takto někdo? Přítel neumí anglicky vůbec, já umím základy, domluvím se vůbec? Pokud mi můžete cokoli poradit, nebo jste dovolenou již absolvovali, byla bych moc ráda za jaké koliv info. Můj mail je 8yummy4@seznam.cz. :-)

• Anonym (7)
IVANA
05.01.2012 22:32 217.11.253.***
OČKOVÁNÍ DO KENI  

PROSÍM PORADIL BY NĚKDO PODROBNĚJŠÍ INFO KDO NAVŠÍVIL KENU O OČKOVÁNÍ A JAKÉ LÉKY SEBOU

Adéla Křivánková
30.12.2011 15:51 85.163.186.***
Nabídka zajezdu  

Ahoj nabízím last minute zájezd do Keňi. Odlet 17.1. Hotel victoria plaza (Malindi), 16 dni, all inclusive, cena 50 000 Kč ..v případe zajmu mě kontaktujte: adela.krivankova@seznam.cz, tel: 775706124

Davidoff.s
29.12.2011 15:28 95.173.70.***
zkušenosti  

před týdnem jsme se vrátili z Keňi, Hotel Coral Key v Malindi. Dovolenou mohu vřele doporučit, hotel je stylový a má kouzlo, strava a služby průměr, ale celková spokojenost. Jak jsem tu avizoval před cestou safari jsme kupovali až na místě od kluka jménem ALI BABA. Za dvoudenní safari do Tsavo East jsme po smlouvání s bossem dali 160 euro na osobu, v Exim Tours chtěli 230 Euro. Program a trasa stejná, ubytování v pěkných stanech se sprchou a splachovacím WC. Jednodenní safari podle ohlasů nemá vůbec cenu, není nic vidět. Antimalarika jsme vůbec nebrali ani na safari, jen jsme používali repelenty s DEET a B komplex. Moskitiery v noci docela dobře fungovali jen přes den občas nějaký komár štípnul, ale tomu se člověk neubrání. DOPORUČUJI

• Anonym (8)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu