A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Keňa-poradí někdo?

11.02.2010 11:04:49 | barcatko
Prosím poradil by někdo podrobnější info naprostému neználkovi, který by prostě jen rád navštívil Keňu a viděl její krásu...

-Představa je pobyt na týden z toho 3 dny Safari.

-Jaká je opřibližná celková cena (doprava, ubytování, jídlo, safari)+ s jakými dalšími výdaji je třeba počítat

-Kde nejvýhodněji koupit-české CK? německé CK? (případně konkrétní typy)

-Kdy je nejlepší Keňu navštívit, nebo naopak kdy určitě ne...

-Do jaké oblast je nejlepší jet, případně kam určitě nejezdit...

Děkuji moc za veškeré rady a porady
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
admin2 17.11.2017 10:55
admin  

Dobrý den,

mám stejné podezření jako Jitka. Dovoluji si upozornit, že reklamní příspěvky není dovoleno do diskuze vkládat. Z toho důvodu jsme také odmazali kontakt na průvodce. Prosím případně o vysvětlení do soukromých zpráv.

Zdraví Zuzka

Jitka 16.11.2017 16:45
Re: 3 dni Taita, Saltlick a Amboseli  

Další inzerát na Jonatána. To by mně fakt zajímalo, kdo to píše. Zase stejné chyby v textu. Interpunkční znamínka chybí na stejných místech v textu ve větách, nejezdí se do Keně, jak je v příspěvcích uvedeno, ale do Keni.

Jitkej 15.11.2017 23:28
3 dni Taita, Saltlick a Amboseli  

Zdravím přátelé,
ty co se chystáte na dovču nebo poznávačku do Keně můžu vám doporučit tenhle trip až k horám. Nádherné scenérie zakončené projíždkou po safari v parku Ambosel, kde je úžasný výhled na Kilimandžáro. Tak prosím nezapomente foťáky :) můj manžel tak udělal přímo v hotelu, kde jsme byli ubytováni. Průvodce udělal všechno pro jeho záchranu a povedlo se a naše fotky nám zůstali na památku na tuto krásnou zemi :)

Neregistrovaný uživatel
09.11.2017 07:49 78.45.181.***
Re: Igelitové sáčky  

Jitko mockrát Vám děkuji. také jsem očkovaný, ale ztratil jsem očkovák :(.

Jitka 07.11.2017 21:06

Marku - i když jsme letěli přes Etiopii, tak po nás nikdo na letišti nechtěl vidět mezinárodní očkovák. Očkovaní proti žluté zimnici ale jsme.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
07.11.2017 08:50 78.45.181.***

Dobrý den Jitko, ještě bych měl dotaz ohledně očkování. Někde na internetu jsem se dočetl, že je potřeba mít při vstupu do Keni (v případě, že se přilétá z africké země - Etiopie) očkování proti žluté zimnici. Jak jste to měli vy? Díky Marek

Neregistrovaný uživatel
31.10.2017 14:33 94.112.60.***
Vízum.  

Dobrý den,

Prosím o radu .Nejde mi udělat online vízum...ani pres telefon ani pres PC.Dojdu k bodu 6 a fotky už nejdou nahrát.Pomůže někdo prosím? V sobotu odlétáme :(

Děkuji Wendy

Neregistrovaný uživatel
25.10.2017 13:57 81.223.204.***
Re: Tsavo East a Tsavo West  

Dobrý den,

posílam pozdravy z Keně. Máme krásne slunčno kolem 29 stupnů. Absolvovali jsme s manželkou první výlet v Safari. Mužu Vám říct byl to dech beroucí zážitek. Právě premýšlíme, že se ještě vydáme do Masai Mara.
Co se týče Tsava za mně lepší Tsavo East.Výlet jsme měli organizovaný na tři dni a rezervovali jsme ho již tady z České republiky přes doporučeného místního průvodce.
Musím říct, že jsem měli drobné pochybnosti ale všechno dopadlo dle plánu. Proto za mně můžu 100% doporučit. Cena byla přijatelná a průvodce doplnil džíp dalšími turistami aby se nám cena ještě znížila, protože my sme tady jen dva. Bylo nás 5 a cesta i výhled super.
Průvodce nás vyzvedl přímo u našeho hotelu a pak opět dovezl naspátek.

Ubytováni jsme byli přímo v parku v hoteloch Vio Safari Lodge a West Ngulia Safari Lodge. Jídlo v ceně výletu jenom pití k obědu a večeři jsme dopláceli. V autě je k dispozícii balená voda po celou dobu výletu.
Těd nás čeká celodenní výlet do keňské vesnice, který absolvujeme se stejným průvodcem. Je to už náš kámoš :).
Napíšu info jaký to bylo. Za mně se hodně teším, že se podíváme i mimo turistické parky.
Pokuď by Vás něco zajímalo klidně napište na můj email :
marcel.tobias123@gmail.com

Preji všem hezkej den
Marcel <3

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
23.10.2017 12:41 91.141.3.***
Re: Keňa-Safari  

Ahoj cestovatelé!

S kámošmi jsme se nedávno vrátili z Keně. Zo Safari jsme se rozhodli pro Tsavo East, které nám všichni doporučili jako nejlepší volbu z výletu. Chtěl bych Vám doporučit pána Jonathana, který nám tento výlet na 2 dny zorganizoval. Byli jsme nadmíru spokojeni s programem, ubytováním v Safari i cenou. Všechno fungovalo podle plánu. Odnesli jsme si úžasný zážitek a množství fotek z pozorování divokých zvířat.
Pokud plánujete cestu a mužu Vám s něčím poradit přikladám svuj email :

tadeas.milicka@atlas.cz
email na pana Jonathana : mwanyawa.jonathan@gmail.com

• Jana Shilingová
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
22.10.2017 11:35 94.112.111.***

Tak jsem zvědavý jaké to s nimi bude. Letěl jsem už s Kenya Airwaya a to bylo fajn. Díky moc za rady - oblečení, pití a dezinfekce.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu