A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Keňa-poradí někdo?

11.02.2010 11:04:49 | barcatko
Prosím poradil by někdo podrobnější info naprostému neználkovi, který by prostě jen rád navštívil Keňu a viděl její krásu...

-Představa je pobyt na týden z toho 3 dny Safari.

-Jaká je opřibližná celková cena (doprava, ubytování, jídlo, safari)+ s jakými dalšími výdaji je třeba počítat

-Kde nejvýhodněji koupit-české CK? německé CK? (případně konkrétní typy)

-Kdy je nejlepší Keňu navštívit, nebo naopak kdy určitě ne...

-Do jaké oblast je nejlepší jet, případně kam určitě nejezdit...

Děkuji moc za veškeré rady a porady
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
zdeněk
18.04.2012 10:41 81.19.4.***
Re: Keňa-poradí někdo?  

ahoj, pobýval jsem v Keni již 4x a naposledy s manželkou a 4 letým synem. Bydleli jsme na pobřeží pod Mombasou na Diani. krásné letovisko, blízko park Shimba Hills (sloni, buvoli atd.) moc hezké. kontaktovali jsme www.kenatravel.cz a tam jsme se domluvili co a jak. bezpečnost v pohodě, obchody jak místní tržnice tak supermarkety vše jak v Evropě. doporučuji Keňa je krásná!!!

• Anonym (1)
Luboš Ott 17.04.2012 14:16
Re: Ndovu Beach village  

Byl jsem na Lvici Else před rokem, s domluvou to není tak hrozné, je tam navíc dost Čechů, kteří by pomnohli, v autě na safari jede celkem 6 osob + 2 zaměstnanci agentury, která safari pořádá, jen asi dáte těžko jména všech zvířat, která vám budou ukazovat cestou, zvlášť když to neznáte ani Česky :-), Pokud budete chtít nějaké podrobnosti, zeptejte se konkretně.

Neregistrovaný uživatel
17.04.2012 12:11 178.41.186.***

Ahoj . Ndovu Beach village sme tam boli vlani bolo to fantastycký jeto pekný hotel strava vsetko fantastycký pošlem na mail fotky boli sme aj na sfary 2dní to nevinechhaj

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Verča
16.04.2012 13:28 109.72.2.***
Ndovu Beach village  

Ahoj všem, rádi bychom se příští rok v březnu vydali také do keni. Exim tours nabízí safari Lvice elsa, byl jste takto někdo? Přítel neumí anglicky vůbec, já umím základy, domluvím se vůbec? Pokud mi můžete cokoli poradit, nebo jste dovolenou již absolvovali, byla bych moc ráda za jaké koliv info. Můj mail je 8yummy4@seznam.cz. :-)

• Anonym (7)
IVANA
05.01.2012 22:32 217.11.253.***
OČKOVÁNÍ DO KENI  

PROSÍM PORADIL BY NĚKDO PODROBNĚJŠÍ INFO KDO NAVŠÍVIL KENU O OČKOVÁNÍ A JAKÉ LÉKY SEBOU

Alfred
30.12.2011 21:01 147.32.195.***
Re: Nabídka zajezdu  

Vyborna nabidka, uplne to same nabizi exim za 31990Kc .....

Adéla Křivánková
30.12.2011 15:51 85.163.186.***
Nabídka zajezdu  

Ahoj nabízím last minute zájezd do Keňi. Odlet 17.1. Hotel victoria plaza (Malindi), 16 dni, all inclusive, cena 50 000 Kč ..v případe zajmu mě kontaktujte: adela.krivankova@seznam.cz, tel: 775706124

Davidoff.s
29.12.2011 15:28 95.173.70.***
zkušenosti  

před týdnem jsme se vrátili z Keňi, Hotel Coral Key v Malindi. Dovolenou mohu vřele doporučit, hotel je stylový a má kouzlo, strava a služby průměr, ale celková spokojenost. Jak jsem tu avizoval před cestou safari jsme kupovali až na místě od kluka jménem ALI BABA. Za dvoudenní safari do Tsavo East jsme po smlouvání s bossem dali 160 euro na osobu, v Exim Tours chtěli 230 Euro. Program a trasa stejná, ubytování v pěkných stanech se sprchou a splachovacím WC. Jednodenní safari podle ohlasů nemá vůbec cenu, není nic vidět. Antimalarika jsme vůbec nebrali ani na safari, jen jsme používali repelenty s DEET a B komplex. Moskitiery v noci docela dobře fungovali jen přes den občas nějaký komár štípnul, ale tomu se člověk neubrání. DOPORUČUJI

• Anonym (8)
jena19 09.12.2011 22:08
Re: Keňa 11.12.2011  

V Mombase i Malindi jsme je viděli i vyzkoušeli. Měli pod tekoucí vodou nebo v ledničce čerstvé ořechy, těm uřízli špičku a dali brčko - bylo to fajn. A skvělé taky byly džusy z čerstvého manga nebo ananasu, na ty jsme si přivezli závislost ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Pedroso_
09.12.2011 21:57 147.32.195.***
Re: Keňa 11.12.2011  

Ok, to vypada na klasicke problemy jako jinde. Mozna je to divne, ale ja vic duveruji jidlu z polulicniho stanku ci bezne restauraci, nez hotelu (ikdyz zalezi na zemi :) ). Jeste jeden dotaz, prodavaji se v Keni chlazene kokosaky? Ty taky dost pomahaji.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu