A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Keňa-poradí někdo?

11.02.2010 11:04:49 | barcatko
Prosím poradil by někdo podrobnější info naprostému neználkovi, který by prostě jen rád navštívil Keňu a viděl její krásu...

-Představa je pobyt na týden z toho 3 dny Safari.

-Jaká je opřibližná celková cena (doprava, ubytování, jídlo, safari)+ s jakými dalšími výdaji je třeba počítat

-Kde nejvýhodněji koupit-české CK? německé CK? (případně konkrétní typy)

-Kdy je nejlepší Keňu navštívit, nebo naopak kdy určitě ne...

-Do jaké oblast je nejlepší jet, případně kam určitě nejezdit...

Děkuji moc za veškeré rady a porady
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Alfred
21.04.2012 07:49 147.32.195.***
Re: Ndovu Beach village  

Verca> nejdriv je asi potreba si ujasnit, zda chces predvsim safari nebo koupani. Me prijde, ze ty safari od Eximu je bezny pobyt s dopredu koupenym (ponekud predrazeny) safari. Rovnez, kdyz budes chtit ceskeho pruvodce, tak asi ne takoveho, co zna jmena 10-20 nejcastejsich zvirat, ale takoveho, kdo tam 10-20 let zije a vyzna se. Stejne byva ve vyprave vic aut a pruvodce je jen jeden, takze je spis dobry jen k ubytovani, kde ti vrazi do ruky anglicky papir k vyplneni a da klic do ruky :). Takze pokud si chces odskocit od more na par dnu (3 denni je asi tak 2 dny safari realne) a nechces se nervovat, tak budiz - Exim je reseni. Pokud chces spise safari, tak bud se poohlednout po ceskych luzich a hajich,jsou tu dobre nemasove cestovky a nebo se dat s nekym dohromady (co umi anglinu) a jet po vlastni ose. Bezne se jezdi po 6, ale mista je tam pro 7 a obcas to tak dopadne, ze jich tam 7 narvou. Jinak pokud jde o mistni cestovky, neni problem se domluvit, ze budete mit vlastni auto nebo Vas daji s nekym dohromady. Lze jet i na vlastni triko (tedy pujcit si auto), ale v Keni bych to moc nedoporucoval. To spis v JAR. Osobne bych na safari misto Keni doporucil radeji Tanzanii. Zvlast v breznu.

• Anonym (7)
jena19 20.04.2012 19:27
Re: Keňa-poradí někdo?  

Vloni jsem byla s Eximem (program Sloni v soumraku), letos individuálně s www.mojeafrika.cz. Jednoznačně doporučuji - sami si můžete sestavit program, termíny, lokality, vše je s paní Stellovou domluveno z ČR, včetně pevné ceny. Spolupracuje s místní cestovkou, která dřív dělala i pro české velvyslanectví, řidiči znají i pár českých frází. Když znáte program, není dobrá angličtina až tak důležitá - máte napsáno, kde budete bydlet, kdy budete kam odjíždět apod. Ale alespoň základní znalosti to při samostatné cestě chce ;-) kdyby se něco z nějakých důvodů muselo měnit.

• Anonym (1)
Petr
19.04.2012 09:41 89.176.183.***

Ahoj, já jsem byl v Keni s cestovkou Keňa Safari, přímo se specializují jen na Keňu a všechno super. Mají tam české delegáty, příjemní lidi. Pokud můžu ještě doporučit, Jižní pobřeží (Diani Beach) je nesrovnatelně lepší než severní. Mají taky velký výběr safari a výletů a za super ceny. Můžu jen doporučit :-) http://www.kena-safari.cz

• Anonym (1)
zdeněk
18.04.2012 10:41 81.19.4.***

ahoj, pobýval jsem v Keni již 4x a naposledy s manželkou a 4 letým synem. Bydleli jsme na pobřeží pod Mombasou na Diani. krásné letovisko, blízko park Shimba Hills (sloni, buvoli atd.) moc hezké. kontaktovali jsme www.kenatravel.cz a tam jsme se domluvili co a jak. bezpečnost v pohodě, obchody jak místní tržnice tak supermarkety vše jak v Evropě. doporučuji Keňa je krásná!!!

• Anonym (1)
Luboš Ott 17.04.2012 14:16
Re: Ndovu Beach village  

Byl jsem na Lvici Else před rokem, s domluvou to není tak hrozné, je tam navíc dost Čechů, kteří by pomnohli, v autě na safari jede celkem 6 osob + 2 zaměstnanci agentury, která safari pořádá, jen asi dáte těžko jména všech zvířat, která vám budou ukazovat cestou, zvlášť když to neznáte ani Česky :-), Pokud budete chtít nějaké podrobnosti, zeptejte se konkretně.

Neregistrovaný uživatel
17.04.2012 12:11 178.41.186.***

Ahoj . Ndovu Beach village sme tam boli vlani bolo to fantastycký jeto pekný hotel strava vsetko fantastycký pošlem na mail fotky boli sme aj na sfary 2dní to nevinechhaj

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Verča
16.04.2012 13:28 109.72.2.***
Ndovu Beach village  

Ahoj všem, rádi bychom se příští rok v březnu vydali také do keni. Exim tours nabízí safari Lvice elsa, byl jste takto někdo? Přítel neumí anglicky vůbec, já umím základy, domluvím se vůbec? Pokud mi můžete cokoli poradit, nebo jste dovolenou již absolvovali, byla bych moc ráda za jaké koliv info. Můj mail je 8yummy4@seznam.cz. :-)

• Anonym (7)
IVANA
05.01.2012 22:32 217.11.253.***
OČKOVÁNÍ DO KENI  

PROSÍM PORADIL BY NĚKDO PODROBNĚJŠÍ INFO KDO NAVŠÍVIL KENU O OČKOVÁNÍ A JAKÉ LÉKY SEBOU

Alfred
30.12.2011 21:01 147.32.195.***
Re: Nabídka zajezdu  

Vyborna nabidka, uplne to same nabizi exim za 31990Kc .....

Adéla Křivánková
30.12.2011 15:51 85.163.186.***
Nabídka zajezdu  

Ahoj nabízím last minute zájezd do Keňi. Odlet 17.1. Hotel victoria plaza (Malindi), 16 dni, all inclusive, cena 50 000 Kč ..v případe zajmu mě kontaktujte: adela.krivankova@seznam.cz, tel: 775706124

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu