A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Keňa-poradí někdo?

11.02.2010 12:04:49 | barcatko
Prosím poradil by někdo podrobnější info naprostému neználkovi, který by prostě jen rád navštívil Keňu a viděl její krásu...

-Představa je pobyt na týden z toho 3 dny Safari.

-Jaká je opřibližná celková cena (doprava, ubytování, jídlo, safari)+ s jakými dalšími výdaji je třeba počítat

-Kde nejvýhodněji koupit-české CK? německé CK? (případně konkrétní typy)

-Kdy je nejlepší Keňu navštívit, nebo naopak kdy určitě ne...

-Do jaké oblast je nejlepší jet, případně kam určitě nejezdit...

Děkuji moc za veškeré rady a porady
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Luboš Ott 28.08.2010 14:44
Prosím o radu  

chystáme se do Keni v březnu 2011 a rád bych se dozvěděl něco o vybavení kempů v národních parcích a jestli je třeba se nějak speciálně vybavovat na přenocování v nich.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
E Boučková
29.07.2010 19:59 88.103.164.***
Keňa  

Hezký dobrý večer,úplně náhodou jsem narazila na tuto str.Keńa je nádherná země, která mě uchvátila a vím ,že se tam ještě jednou podívám.
Momentálně nemám moc času,ale během dvou dnů napíši,podrobnosti o očkování. E.B.

Ruut
29.07.2010 13:33 198.175.152.***
RE: RE: RE: RE: Keňa-poradí někdo?  

ahoj, prosím o radu: je lepší koupit si vízum až na místě (v našem případě Mombasa)i když jedem s cestovkou? Přijde mi nesmysl platit SA 1950 Kč/ osoba, pokud vízum na místě stojí 25 USD/ osoba...Poradí někdo?? Díky!

mirra3 23.04.2010 18:08
RE: RE: RE: Keňa-poradí někdo?  

Stojí 25 USD,kupoval jsem na letišti.

PAULA-espaňa 22.04.2010 17:33
RE: RE: RE: Keňa-poradí někdo?  
Pulos 22.04.2010 07:44
RE: RE: Keňa-poradí někdo?  

HEzký den,
mám prosbu, jedeme do KEni začátkem května a chci se zeptat kolik tam stojí vízum. Máme info, že se kupuje přímo na letišti.
Děkuji E. :-P

bubo
16.04.2010 19:17 90.179.3.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Kdy do Keni?  

ahoj s rodiči chceme jet do keni po nové roce pravděpodobně to budeme kupovat přez ck protoze neumíme řeči poradíš mi co je dobré tam vidět a kolik si tak připravit eu sebou na vylety děkuju monika

Orin 14.04.2010 15:12
RE: Keňa - stojí za to  

Ahoj,absolutně se vším souhlasím s Tondou. Nádhera, exotika a zážitky !!!! :-)

Niculka 22.03.2010 11:51
RE: RE: Keňa - stojí za to  

Zdravim Madlen, Tvé jméno není na diskuzy tak, abych ti mohla poslat můj soukromý email a tudíž reagovat na dotaz v tvém komentáři mých článků.není podtrženo, tudíž bez možnosti zaslání soukr. zprávy.

madlik 19.03.2010 08:39
RE: Keňa - stojí za to  

Ahoj Tondo, a od jake cestovky jsi jel? Byl odlet odnekud z Nemecka? Diky za rady.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu