A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Keňa-poradí někdo?

11.02.2010 11:04:49 | barcatko
Prosím poradil by někdo podrobnější info naprostému neználkovi, který by prostě jen rád navštívil Keňu a viděl její krásu...

-Představa je pobyt na týden z toho 3 dny Safari.

-Jaká je opřibližná celková cena (doprava, ubytování, jídlo, safari)+ s jakými dalšími výdaji je třeba počítat

-Kde nejvýhodněji koupit-české CK? německé CK? (případně konkrétní typy)

-Kdy je nejlepší Keňu navštívit, nebo naopak kdy určitě ne...

-Do jaké oblast je nejlepší jet, případně kam určitě nejezdit...

Děkuji moc za veškeré rady a porady
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
mirra3 23.04.2010 18:08
RE: RE: RE: Keňa-poradí někdo?  

Stojí 25 USD,kupoval jsem na letišti.

PAULA-espaňa 22.04.2010 17:33
RE: RE: RE: Keňa-poradí někdo?  
Pulos 22.04.2010 07:44
RE: RE: Keňa-poradí někdo?  

HEzký den,
mám prosbu, jedeme do KEni začátkem května a chci se zeptat kolik tam stojí vízum. Máme info, že se kupuje přímo na letišti.
Děkuji E. :-P

bubo
16.04.2010 19:17 90.179.3.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Kdy do Keni?  

ahoj s rodiči chceme jet do keni po nové roce pravděpodobně to budeme kupovat přez ck protoze neumíme řeči poradíš mi co je dobré tam vidět a kolik si tak připravit eu sebou na vylety děkuju monika

Orin 14.04.2010 15:12
RE: Keňa - stojí za to  

Ahoj,absolutně se vším souhlasím s Tondou. Nádhera, exotika a zážitky !!!! :-)

Niculka 22.03.2010 11:51
RE: RE: Keňa - stojí za to  

Zdravim Madlen, Tvé jméno není na diskuzy tak, abych ti mohla poslat můj soukromý email a tudíž reagovat na dotaz v tvém komentáři mých článků.není podtrženo, tudíž bez možnosti zaslání soukr. zprávy.

madlik 19.03.2010 08:39
RE: Keňa - stojí za to  

Ahoj Tondo, a od jake cestovky jsi jel? Byl odlet odnekud z Nemecka? Diky za rady.

Tonda15
18.03.2010 20:47 89.102.242.***
Keňa - stojí za to  

Máte výborný typ, je to dovolená snů. Pobyt na týden je podle mě málo, já byl na 15 dní a zdálo se mi to krátké.
Byl jsem s německou cestovkou, perfektní servis a také mnohem levnější. 15 dní za 1250 euro a to samozřejmě AL, jinak u něm. cestovky bylo v ceně vše, kromě 50 dolarů vízum.
Samozřejmě chcete safari, stojí to za to. Dvoudení vyjde kolem 280 euro,ale zážitky za to stojí, mě se splnil klukovský sen. Jen mohu dodat, že kromě safari je skvělý výlet do Mombasy a vesnice řezbářů, kde za slušné ceny nakoupíte nádherné dřevěné originály Afrického umění. I další výlety jsou skvělé, ale to už záleží na Vás.
Koupi zájezdu zařídila manželka komplet přes internet v češtině.
Já byl na dovolené v půlce října - nádherné počasí,bez deště-to je skvělé na safari,prpotože zvířata se stahují k napajedlům a vy je můžete pozorovat.
Co vím, tak skvělá oblast je Mombasa a je asi jedno zda se jedná o severní nebo jižní pláže, já osobně byl na jihu.
Na závěr mohu jen říci že bych se chtěl do Keni ještě jednou podívat a nevěřím,že poznám někdy lepší dovolenou. :-D

• Anonym (1)
PAULA-espaňa 13.03.2010 21:11
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Kdy do Keni?  

Zdravím my též jsme kupovali letenky od turecké společnosti. Zde ve Španělsku kde žijem to vychází kolem 450 eu na hlavu s tím, že se leti přes Istambul. Nejlevnější co jsme sehnali. Taky jsme chtěli balíček, ale stále to vychází daleko více než když jsi to zařídíš sama, taky je dobré když jedete třeba ještě z jedním párem, jelikož pak ta částka Safary se dělí an 4 a ne na dva. Už se také moc těšíme a hledáme neustále další info. Takže taky budu ráda, kdy by se lidi rozepsali ti co tam byli.

hezký víkend Paula

• Anonym (1)
madlik 12.03.2010 22:24
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Kdy do Keni?  

Ahoj srneccko,
urcite si od tebe rada necham poradit. Chystam se s pritelem v srpnu taky do Keni a mame na to "jen" 18 dni. Vice to nejde kvuli praci. Momentalne resim cestu tam, tak se chci zeptat jak jste tam jeli vy? Resim zda si koupit jen letenku do Nairobi (na nas termin vyjde nejvyhodneji letenka od Turkish airlines z prahy asi za 16.400 Kc) a nebo jit do nejakeho balicku s charterovym letem jako vetsina z Vas. Urcite ten balicek vyjde levneji, ale nevim zda vubec pro nas ma smysl ten hotel, jestli bychom ho vubec vyuzili (krome prvni a posledni noci), protoze chceme hodne cestovat. Chci hlavne navstivit Maasai Maru (slysela jsem jen to nej) a videt migraci zvirat. Vse si chceme dojednat na miste. Mozna bych privitala doporuceni na nejake ubytovani po ceste, ale to se asi podivam na tripadvisor :)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu