A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Keňa-poradí někdo?

11.02.2010 11:04:49 | barcatko
Prosím poradil by někdo podrobnější info naprostému neználkovi, který by prostě jen rád navštívil Keňu a viděl její krásu...

-Představa je pobyt na týden z toho 3 dny Safari.

-Jaká je opřibližná celková cena (doprava, ubytování, jídlo, safari)+ s jakými dalšími výdaji je třeba počítat

-Kde nejvýhodněji koupit-české CK? německé CK? (případně konkrétní typy)

-Kdy je nejlepší Keňu navštívit, nebo naopak kdy určitě ne...

-Do jaké oblast je nejlepší jet, případně kam určitě nejezdit...

Děkuji moc za veškeré rady a porady
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Rybička555
30.01.2011 15:19 109.164.123.***
Watamu  

Jedu přes Exim Tours Do hotelu Sun Palm Beach a chci se zeptat jestli tam taky prodávají místní výlety na safari za levnější ceny ??
Děkuji předem za odpověď

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Hloušová
29.01.2011 16:48 87.249.131.***
RE: Prosím o radu  

Ahoj před dvěma týdny z Keni.Leteli jsme s německou cestovkou i přesto,že jsme neuměli moc německy.Bylo to super.Na týden je velice málo,byli jsme na 16dní.Safari a výlety jsme kupovali na pláži od Charliho.Vše bez problemu.Vše bylo za poloviční ceny než od cestoky a služby stejný.Přidávám i kontakt na něho mobil +254728295993,mužete se na něho obrátit.

Luboš Švec 19.01.2011 22:33
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Kdy do Keni?  

Ahoj,v pátek letíme do Keni,hotel Reef,prosím o postřehy z pobytu a zkušenosti se safari.
Dík.Luboš.

• Anonym (1)
renmo 28.12.2010 18:45
RE: RE: Kena - praktické informace  

Ahoj,
taky zv ažujeme Keňu, ale nechce se nám samotným, hledáme do party tak další 2-3 lidi, rádi bychom si pronajali Jeep a projeli po vlastní ose, nezávisle co se n ám bude líbit: safari, pláže, až na sever do málo zalidněných míst. termín dle dohody, ale buď poč. 3/11 nebo uvažuju o přelomu 7-8/11. přidal by se někdo ?? Zkušenosti máme, LP do ruky a jedem.

• Anonym (1)
jena19
25.12.2010 23:29 94.113.96.***
RE: RE: RE: RE: Watamu beach a safari  

tak to jedeme spolu. My jsme skupinka čtyř a letíme z Prahy ve 2:05 do Ndovu beach village (ale je to francouzský Lookéa club). Antimalarika brát budeme, máme Malaron, na pobřeží ted denně chvilku prší a případné problémy by podle mě nestály za to. Navíc většina lidí se shoduje, že neměli žádné vedl. příznaky a klidně pili i alkohol (přeci jen tam budeme na Silvestra :-D

PetrH
22.12.2010 22:47 88.100.167.***

Z Keni jsem se vrátil před dvěma měsíci. Byli jsme 10 dní cca 40km od Mombasy na pobřeží. Lepší kurz pro výměnu měl určitě americký dolar než euro.

EvaV
22.12.2010 13:47 193.179.205.***
RE: RE: RE: Watamu beach a safari  

Dobrý den, procházím informace na netu a narazila jsem na Váš dotaz. My si bereme jak eura, tak dolary (na safari).Zřejmě jedeme na stejný zájezd s Exim tours (odlet 28.12.2010 ?) Je nás 6, co jedeme spolu, a na preventivním užívání antimalarik jsme se neshodli. Tak ať nám ta dovolená vyjde bez problémů.

Kotoulek
21.12.2010 11:18 88.103.20.***

Máte někdo zkušenost s levnějšími hotely, které nabízejí české CK (Coral Key, Temple Point, Reef...)? A jak moc je v lednu/únoru na severním pobřeží komárů? Děkuji

Alfred
21.12.2010 08:39 147.32.206.***
RE: RE: RE: Watamu beach a safari  

Odhadl jsem delku letu jen podle vzdalenosti na mape. Je to mnohem vic jak 2x dal, nez jsem letel ja (2h). Ktery hotel to je? Ja jsem byl v hotelu u vodopadu. Nevim jestli jsou lepsi, ale drazsi hotely jsou o kus dal v nejake rezervaci. Maji tam jezirko, kam chodi zver pit. Zni to dobre,je to hezke, ale sloni pak troubi celou noc a po chodbach behaji opice a snazi se otevrit vsude mozne dvere ci okna (i maly svetlik do koupelny), takze porad nejake lomcovani :). Vecer se mesteckem prochazeji vic jak 50 clene tlupy pavianu :). U Vict Falls je hodne rizikova oblast, ja osobne jsem antimalarika mel, prvni noc jsem spolehal na sit v oknu a byl jsem zestipany az hamba. Pres den daji komari klid.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu