A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Keňa-poradí někdo?

11.02.2010 11:04:49 | barcatko
Prosím poradil by někdo podrobnější info naprostému neználkovi, který by prostě jen rád navštívil Keňu a viděl její krásu...

-Představa je pobyt na týden z toho 3 dny Safari.

-Jaká je opřibližná celková cena (doprava, ubytování, jídlo, safari)+ s jakými dalšími výdaji je třeba počítat

-Kde nejvýhodněji koupit-české CK? německé CK? (případně konkrétní typy)

-Kdy je nejlepší Keňu navštívit, nebo naopak kdy určitě ne...

-Do jaké oblast je nejlepší jet, případně kam určitě nejezdit...

Děkuji moc za veškeré rady a porady
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
10.01.2018 11:11 79.170.253.***
Re: Plastové obaly  

Mám stejné informace, máte již nějaké informace od někoho, kdo tam v současné době byl?

Neregistrovaný uživatel
31.12.2017 12:31 88.102.63.***
Re: Plastové obaly  

Máme zpravu od CK - zákaz veškerých plastových obalů, pokuta cca 800 000,- Kč
:-(

Neregistrovaný uživatel
12.12.2017 12:46 213.181.152.***
Plastové obaly  

Máte niekto skúsenosť s kontrolou plastových obalov po prílete? Nerada by som platila nemalú pokutu, ale potrebujem minimálne sáčok na mokré plavky, na špinavé prádlo a podobe

Neregistrovaný uživatel
03.12.2017 22:17 62.197.221.***
Re:  

Ahoj Janka,
Dakujem velmi pekne za radu.

Jana Shilingová 03.12.2017 18:38
Re:  

Ahoj Erika,

my jsme přinesli hračky a psací potřeby do školy Mwema Childrens Home, do které jsme se dostali díky průvodci, se kterým jsme byli na Safari. Na pobřeží je hodně škol, které určitě potěšíte, zeptejte se ve Vašem hotelu nebo lidí se kterými jedete na safari, určitě Vám poradí :)

Neregistrovaný uživatel
01.12.2017 17:05 62.197.221.***

Ahojte,
pozna niekto skolu v Keni okoli Mombase, konkretne Diana beach, ktoru by sme mohli navstivit?Ideme za tyzden do Kene a okrem Safari by sme chceli navstivit deticky, ktorim mame nachystane zopar malovaniek, farbiciek tiez hraciek...
Dakujem pekne za radu...
Erika :-)

Jitka 29.11.2017 18:26
Re: Keňa-poradí někdo?  

Omyl - poslední příspěvky nejsou o spokojenosti s místními na safari, ale reklama na služby jakéhosi Jonathána, x stejných příspěvků psaných se obdobnými chybami v textu. A ten Tvůj, Peter, patří do stejné skupiny, že?

Neregistrovaný uživatel
29.11.2017 13:28 81.223.204.***
Re: Keňa-poradí někdo?  

Dobrý deň,

veľa sa tu komunikuje o tom, či je lepšie safari s miestnimi alebo s cestovkami. Ja som absolvoval s nemeckou cestovkou a nebol som spokojný. Hotel kde nás ubytovali nesplňal moje požiadavky, museli sme platiť nápoje a organizácia tiež nič moc.Dlho sme museli čakať ráno kým po nás príde náš šofér, už v tejto chvíli som bol z toho unavený. Cena vyššia ako som sa dočítal tu v komentároch. Keby som čítal tieto komentáre predtým, o spokojenosti s miestnymi šiel by som do toho. Mal som ale obavy a preto som dal na istotu.

Peter

Jitkej 22.11.2017 21:36
Re: admin  

Dobrý den Zuzko,

videla jsem komentáře na těchto stránkach, které odkazovali na Jonathana. Kontaktovali jsme ho s mým manželem a počas naši dovolené v Keni jsem s ním jeli na výlet. Všechno bylo v pořádku, byli jsme spokojeni a proto jsme napsali komentář taky, pro lidi co plánují cestu do Keni. Co je na tom špatně?

admin2 17.11.2017 10:55
admin  

Dobrý den,

mám stejné podezření jako Jitka. Dovoluji si upozornit, že reklamní příspěvky není dovoleno do diskuze vkládat. Z toho důvodu jsme také odmazali kontakt na průvodce. Prosím případně o vysvětlení do soukromých zpráv.

Zdraví Zuzka

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu