A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Keňa bez cestovky + cena safari???

29.12.2012 20:28:50 | sarka86
sarka86
Zdravím zkušené keňské cestovatele :).
Uvažuji o cestě do Keni a mám pár dotazů:
- vyplatí se jet bez cestovky? Letos jsem byla na Bali a to jsem oproti cestovce ušetřila zhruba 20.000 pro dva...Keňa se asi nevyplatí takto...
- cena safari - cestovky zajišťují 3 denní safari na Tsavo za 540 EUR!! To se mi zdá strašně moc...máte prosím zkušnosti jak co nejlevněji, ale zároveň "kvalitně" navštívit safari?
Jinak pro pobyt se mi líbí jižní část Keni - je to i lepší s ohledem na safari, nebo je to jedno?
- v jakém období jsou případně zájezdy nejlevnější, nebo spíš kdy jet nejlépe, co třeba březen??

Díky moc za rady!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Iveta13 10.12.2018 21:38:37
Re: Keňa bez cestovky + cena safari???  

Ahojky ,ceny safari jsou včetně vstupů do parků,jídla,ubytování a pití (voda) ve voze.Pití k jídlu v lodge se platí,a pak spropitné řidiči/průvodci.Zvlášť se platí ,,masajská vesnice,, ,ale není povinné ji navštívit.Předem kontaktovat pouze, když chcete vybraného zprostředkovatele,jinak stačí vybrat si z množství nabídek na pláži.Předem vybírají zálohu dle typu výletu/safari.Dostanete doklad,vždy bylo bez problémů.Platit lze oboje i kombinace,u dolarů hlídají rok -musí být vydané po 2004.

Neregistrovaný uživatel
10.12.2018 12:56:52 94.112.124.***

Dobrý den,
chystáme se v únoru do Keni, samozřejmě chceme vyrazit i na safari, ale ne s Eximem, mají moc špatné reference.....
Uvítala jsem , že konečně někdo zveřejnil cenu safari s místními....
Mám pár dotazů:
-ty ceny, které uvádíte jsou konečné, nebo se ještě něco platí-např. vstup do NP apod.
-je ptřeba místní- Kako,Salima - kontaktovat předem e-mailem, nebo to stačí až na místě a když tak, jak je tam seženeme
- platí se něco předem a chtějí radši eura nebo dolary
Moc děkuji za odpověď s informacemi
Zdraví
Věra
blatenska@post.cz

Neregistrovaný uživatel
07.12.2018 14:21:38 94.112.79.***
Re: Skvělé služby Jonathana  

mwanyawa.jonathan@gmail.com ;-)

Neregistrovaný uživatel
07.12.2018 14:12:30 94.112.79.***

Ahoj, kontakt na Jonathana je
mwanyawa.jonathan@gmail.com ;-)

Neregistrovaný uživatel
06.12.2018 11:27:14 94.230.158.***

Jacaranda Beach Resort - místní beach boys (oni už to jsou spíše pánové než hoši :-) )
Kako (anglicky, par desítek českých slov) & Salim (anglicky, německy) = diarytursandsafaris@gmail.com, +254 702854587, 720732914
*pokud budete psát, pozdravujte od George :-)
mají ceny (o nichž se dá smlouvat :-)
2 denní (Tsavo East) - $260/€240 jeepem (doporučuji, lepší než minibus)
3 denní (Tsavo East+Ambosel) - $470/€420 jeepem
4 denní (Tsavo East+Ambosel+Tsavo West) - $650/€580 jeepem
---------------------Letecky--------------
2 denní MaasaiMara - $900/€880
3 denní MaasaiMara - $1280/€1150
----------Místní výlety------------------
½ dne Malindi - $35/€25
1 den Malindi - $75/€60
Blue Watamu - $90/€70
1 den Cheshale/Robinson Marafa - $100/€85
½ dne Marafa - $45/€40
Gede - $45/€40
Země a historie (tradice a kultura) -Vasco daGama, hadí farma – 1 den - $120/€110
------------Mořské rybaření-----------
½ dne pronájem lodi $500/€420 (až pro 6 osob)

Neregistrovaný uživatel
05.12.2018 17:30:06 193.85.237.***

Mohu poprosit o kontakt na zminovaneho Jonathana?

Neregistrovaný uživatel
27.11.2018 21:48:24 185.211.192.***

Dobrý den, můžu Vás poprosit o kontakt na Jonathana? jedu v prosinci na jižní pobřeží a ráda bych na dvou denní safari:) děkuji moc

DafcaP 17.11.2018 01:11:28
No limit kenya  

Ahoj všem, příští rok se chystáme s přítelkyní do Keni, koukali jsme na nabídky CK a žádná nás nijak neohromila, většinou kvůli safari. Četl jsem tu pár příspěvků a dostal se na stránky no limit kenya. Má někdo osobní zkušenost s Alešem? Zalíbila se nám kombinace pobytu v hotelu a safari. Jde mi o to, abych někomu nezaplatil a pak se nikam nepodíval, nebo byl zklamanej :) díky za jakékoli odpovědi.

Neregistrovaný uživatel
08.11.2018 15:55:18 94.112.124.***
Keňa, pobyt u moře a 2-4 denní safari  

Ráda bych v únoru až březnu vyrazila na 2-3 týdny do Keni, preferuji cestu s nějakou CK......Chybí mně parťačka. Najdu zde seniorku s podobnou představou o trávení exotické dovolené?
NVSLA@volny.cz

Neregistrovaný uživatel
28.10.2018 17:15:21 185.115.9.***
Skvělé služby Jonathana  

Zdravím, v říjnu tohoto roku jsme s přítelem absolvovali 3-denní safari, které jsme si ještě před dovolenou zařídili přes Jonathana, který je zde již zmiňovaný, a naprostá spokojenost!!! Jonathan nám obstaral skvělého řidiče, který vždy byl u všech zvířat (lvi, gepardi apod.) jako první (nechápu, jak to dokázal :-) ), tzn. měli jsme vždy zajištěný supr výhled, ubytování úžasné - aneb pozorovat při obědě stádo slonů je nezapomenutelný zážitek, prostě jedním slovem ÚŽASNÉ safari!!! Navíc Jonathanova přítelkyně Lucka nám moc před cestou pomohla a poradila ohledně cestování po Keni (jeli jsme na vlastní pěst s baťůžkem) a Jonathan nám pak zakoupil i jízdenky na vlak z Nairobi do Mombasy, které se bohužel nedají koupit jinak než přes Keňský systém plateb Mpesa, který je pro cizince nedostupný. Služby Jonathana mohu tedy jen DOPORUČIT!!! ;-) ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu