A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Kdy do Keni?

03.02.2009 15:58:02 | Jarda007
Ahoj vsem! Mam takovy dotaz... Kdy je nejlepsi jet do Keni a do jake casti? Nasli jsme si s pritelkyni ubytovani napr. na Diani Beach, moc se jeste nevyznam v pobrezich, chteli bysme k nejake pekne plazi s moznsoti vyletu do safari. Docetl jsem se, ze se jezdi prosinec-brazen nebo cervenec-rijen, chteli bysme radsi nekdy v tom cervenci, ale kdyz jsem si rozkliknul jeden z hotelu, je v klima napsano 11 destivych dnu za mesic! Dekuji moc za odpoved. Jarda
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
catrrina 27.08.2009 08:51
březen  

Čauky,my byli v Keni v březnu a bylo tam úžasně krásně. V létě mám pocit,že jsou tam nějaké deštivé dny,takže jestli do Keni,tak bych doporučila zimu.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
aalena
04.06.2009 16:06 78.80.23.***
keňa v červenci  

my jedeme v tom červenci, bude-li chtět jet s náma v hotelu je ještě volno, a tak se ozvi. Alena

603266369

• Anonym (5)
  • Anonym (2)
mikerin
28.05.2009 10:47 194.213.204.***
Počasí  

Moje zkušenost - pro Jardu už možná pozdě. Byli jsme u Mombasy předloni v červnu. Pršelo sice skoro každé odpoledne, ale byl to vždy tak na 10-15 minut slejvák a zbytek pohoda. Protože Keňa není moc na pěší turistiku, tak jsme vlastně ani jednou nezmokli, neboť jsme vždy byli v areálu hotelu, kde se dá schovat, nebo v autobuse či autě. Do Keni bych chtěl znovu a červnu se bránit nebudu.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Jarda007
19.03.2009 14:19 194.213.52.***
RE: Kdy do keni?  

Ahoj, diky moc za rady a poznatky, do Keni se musime dostat! Jinak karty a baterie, ty uz mam pripravene :-) Jarda

• Anonym (1)
petr.31 10.02.2009 23:59
Kdy do keni?  

Ahoj Jardo,byl jsem v Keni loni v srpnu a je to,myslím,s červencem ten nejlepší měsíc na návštěvu,hlavně kvůli safari.Bydlel jsem v hotelu LTI Kaskazi beach na Diani beach,maximální spokojenost. Za těch 15 dní,co jsem tam strávil,pršelo dvakrát,ale pokaždé jen přeháňka. Teplota průměrně 28 C,takže to šlo. Koupání není nejlepší kvůli přílivu a odlivu,ale to asi víš.Safari jsem navštívil v Tsavo a Masai Mara,obojí na tři dny,byla to naprostá bomba,spousta zvířat a super ubytování,slony jsem měl i 15 metrů od stanu.Letní měsíce jsou nejlepší kvůli migraci pakoní a zeber na Masai Mara,je jich tam hromada. V této rezervaci doporučuji ubytování ve Fig Tree campu. Doporučuji s sebou vzít foťák a velkým optickým zoomem,hodně baterií a velkou paměťovou kartu. Měj se ... Petr

• Anonym (2)
  • Anonym (10)
Jarda007
03.02.2009 15:58 194.213.52.***
Kdy do Keni?  

Ahoj vsem! Mam takovy dotaz... Kdy je nejlepsi jet do Keni a do jake casti? Nasli jsme si s pritelkyni ubytovani napr. na Diani Beach, moc se jeste nevyznam v pobrezich, chteli bysme k nejake pekne plazi s moznsoti vyletu do safari. Docetl jsem se, ze se jezdi prosinec-brazen nebo cervenec-rijen, chteli bysme radsi nekdy v tom cervenci, ale kdyz jsem si rozkliknul jeden z hotelu, je v klima napsano 11 destivych dnu za mesic! Dekuji moc za odpoved. Jarda

• Anonym (15)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu