A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Kam?

24.07.2009 17:27:52 | cestak
cestak
Ahoj cestovatelé,mám dva dotazy.Za prvé potřebuji poradit kam v zimě (leden) na dovču?Rozhoduji se zejména mezi DR/Kubou/Keňou/Srí Lankou/Isla Margaritou a Mexikem, a nevím si rady (ale když mi doporučíte něco jiného a cenově dostupného,zlobit se nebudu :-) ).Co byste zvolili a proč?

Druhý dotaz je,zda se mi do těchto destinací vyplatí jet samotnému přes agenturu? Díky za rady a tipy. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Drachenstich 27.07.2009 10:07
Kuba  

Ahoj, mohu poskytnout informace o Kubě, Varadero, kde jsem byla v unoru pres ceskou CK, vse fungovalo, da se odtamtud jet do jinych mest na vylet bud s CK nebo po vlastni ose-napr. Havana, Matanzas atd. se stihne za 1 den busem. JEDINA nevyhoda, kdyz clovek jede sam je, ze musi platit priplatek za jednoluzkovy pokoj. Byla jsem v hotelu Mar del Sur, ktery neni sice luxusni, ale bohate to staci, navic je v centru stare casti a da se tak prijit do kontaktu s domorodci a jet odtamtud busem na vylet. V hotelu je navic stala klientela Kanadanu vcetne Cechokanadanu, kteri cestuji vetsinou sami.Blizsi info treba priste. Ahoj prijemne zazitky....Do Keni se chystam v zari, takze mohu potom poskytnout info.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
cestak 24.07.2009 17:27
Kam?  

Ahoj cestovatelé,mám dva dotazy.Za prvé potřebuji poradit kam v zimě (leden) na dovču?Rozhoduji se zejména mezi DR/Kubou/Keňou/Srí Lankou/Isla Margaritou a Mexikem, a nevím si rady (ale když mi doporučíte něco jiného a cenově dostupného,zlobit se nebudu :-) ).Co byste zvolili a proč?

Druhý dotaz je,zda se mi do těchto destinací vyplatí jet samotnému přes agenturu? Díky za rady a tipy. :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu