A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

JT Safari

17.07.2009 13:54:35 | Molina
Molina
V únoru 2010 se chystám do Keni.Velmi doporučovaná cestovka na safari je na zahraničních stránkách místní JT Safari.Nemáte někdo osobní zkušenost a jaká je cenová relace speciálně pro Masai Mara a Amboseli?
Bydlet budu v hotelu Southern Palms Beach Resort na Diani Beach.Nemá někdo také osobní zkušenost?
Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Dita Zubrová
07.02.2013 18:54:30 193.84.186.***
Splněný sen  

Zdravím všechny, toužím po dovolené v Keni, ale bohužel nemám žádné zkušenosti. Doporučil byste mi někdo, prosím, nějakou cestovku, která má dobré ceny a je spolehlivá? Dále by mě zajímalo, v jakém období je nejlepší jet, příspěvky se dosti liší. Také jsem nenašla, kolik by stála cca celkem vč. letenky, protože ceny se hodně liší. Představovala bych si 2-3 dny safari, výlet na čtyřkolkách (našla jsem, že ta možnost je) plus nějaký to válení se. Popřípadě, jestli máte někdo tip na výlet, který by člověk neměl vynechat. Vím, že je to hodně otázek, ale opravdu jsem v cestování benjamínek a po keňa je můj sen :-) . Velice děkuji za případné odpovědi :-) (dita.zubrova@seznam.cz)

• Anonym (3)
R29 23.02.2011 13:14:06
JT safaris  

Prosím, má někdo aktuální ceny od JT Safaris ?
1) 2 denní tsavo east west
2) Wasini island and marine park Kisite
3) bush tour
4) 1/2 Mombasa tour

Zkušenosti s ck Tanke tours ?

Díky

• Anonym (1)
petr.31 28.01.2010 22:58:10
JT Safaris  

Ahoj,v Keni jsem byl loni i předloni a mám osobní zkušenost s JT Safaris. Julius je fajn člověk a dá se s ním domluvit. My jsme byli na 4 denním safari Tsavo East,West a Amboseli a stálo nás to 420 EUR/os. Byli jsme tam 4 osoby. Měli jsme super řidiče Davida a na safari strávili opravdu hromadu času. Fotky mám v profilu. Zájezdy od delegátů se nevyplatí,v tomto případě byl rozdíl asi 250 EUR/os. Byli jsem i na Maasai Mara,ale to už bylo přes Gibran Safaris,2 denní za 390 EUR,Julius byl dražší.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Misak72
27.01.2010 18:35:12 84.42.177.***
RE: RE: RE: RE: JT safari  

no uvidíme, díkes :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
arreo 27.01.2010 16:10:40
RE: RE: RE: JT safari  

Díky za ten kontakt. Předpokládám,že komunikujete v angličtině,takže mu brzo napíšu.
Problém s nenaplněním výletů znám a bohužel už jsem se setkala i s tím,že i české ck mají jinou cenu pro plný nebo poloplný výlet. Naopak třeba v Thajsku jsme jeli s místní ck na několik výletů úplně sami a cena se nezměnila.
Budu držet palce,aby se našlo více zájemců o výlety. ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Misak72
27.01.2010 14:49:18 84.42.177.***
RE: RE: JT safari  

mail je: jtsafaris (zav) yahoo.com

No asi tak: čedok nabízí celodenní výlet na ostrov Wasini a Ksite za 93 EUR a JT ho ma za 44€ a program je stejny. Jenze, problem je v tom, ze kdyz nebude dostatek lidi, nebude tahle cena a to pak budu muset vzit "za vděk" asi čedok

• Anonym (2)
arreo 27.01.2010 11:44:18
RE: JT safari  

Ahoj,
taky jedu do Keni,ale až 21.3.,takže s tím společným cestováním nepomůžu,ale měla bych prosbu.Nemohla by jsi mi poslat kontakt na toho Julia-JT Safari?Zajímala by mne nabídka jejich zájezdů.
A ještě se chci zeptat jestli máš nějak ověřeno,že ceny od Julia jsou stejné nebo lepší než od místních CK nebo beach boys?
Díky moc. :-)

• Anonym (2)
Misak72
27.01.2010 11:07:54 84.42.177.***
JT safari  

Dobrý den,

mám dotaz a zároveň prosbu. 6.2. letím s čedokem do Keni (konkrétně Southern palms) Už asi měsíc jsem v kontaktu s Juliem (JT Safai) Mám v plánu s ním jet:
3 denní safari (Tsavo East a Tsavo West),
1 denní výlet na ostrov Wasini a Ksite
1/2 dení Bush tour (za poznáním rovníkové Afriky)

Když pojedu sama, pěkně se to prodraží, proto se ptám, jestli někdo nemá zájem tyto výlety absolvovat se mnou.

Co jsem tak četla na Tripadvisoru, je to asi lepší (a levnější) volba než výlety od delegátů

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Molina
10.12.2009 08:49:20 88.102.2.***
RE: southern palms  

Díky za perfektní informace,už se těším.

Mišak72
08.12.2009 09:06:40 84.42.188.***
Keňa  

Ahoj Molino, jen sem ti chtěla říct, že taky letím v únoru (konkrétně 6.) do Keni a taky do Southern Palms.
Ohledně JT Safari, posílala jsem jim mail, a do 4 dnů mi odpověděli. Pokud chceš, můžu ti to přeposlat. Kontaktuj mě do mailu ;-)

• Anonym (14)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu