A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

HOTEL REEF-NYALI BEACH SEVERNÍ POBŘEŽÍ.

18.05.2008 15:35:13 | Bubalinka
Bubalinka
Ahoj zajímá mě hotel Reef na severním pobřeží Keni,jaké je ubytko? Stravování,jestli tam hrozí nějaké obtíže z jídla. A taky jestli stačí jet na polopenzi,nebo se vyplatí připlatit za all inclusive?? A jak je tam asi tak drahá voda????V případě polopenze!!! díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Čilda
24.02.2009 15:31 90.178.113.***
RE: HOTEL REEF-NYALI BEACH SEVERNÍ POBŘEŽÍ.  

22.2.2009 jsme se vrátili Z Keni, ubytování hotel Reef. Polopenze úplně stačí. V těch vedrech srejně není chuť k jídlu a snídaně s večeří až moc bohatá. Pouze pití. 10 min pohodové chůza obchodní centrum Nakumat, ceny příznivé. 1,5l balené vody 62,-KS. Doporučuji pobyt koncem ledna a do poloviny února. Voda v oceánu později ustupuje a koupání je už horší. Jinak super.

• Anonym (1)
Niculka 19.08.2008 09:43
Reef  

V Reefu jsem byla loni v březnu. nelze nic než chválit. Ubytování, program,personál i jídlo. Bylo skvělé. Pití lze dokoupit- my chodily do nakumatu pro 5-litrovky. V keni jsem byla i letos v červnu a letim opět v prosinci. 5ltr cca 260-300 KES. 1,5 ltr 150. Polopenze stačí- záleží na tom jak je kdo zvyklej jíst.

• Anonym (1)
admin 18.05.2008 17:58
RE: HOTEL REEF-NYALI BEACH SEVERNÍ POBŘEŽÍ.  

BUBALINKA: Zkus zatím recenzi hotelu na našich stránkách: http://exotika.orbion.cz/kena/hotely/reef/

• Anonym (2)
Bubalinka 18.05.2008 15:35
HOTEL REEF-NYALI BEACH SEVERNÍ POBŘEŽÍ.  

Ahoj zajímá mě hotel Reef na severním pobřeží Keni,jaké je ubytko? Stravování,jestli tam hrozí nějaké obtíže z jídla. A taky jestli stačí jet na polopenzi,nebo se vyplatí připlatit za all inclusive?? A jak je tam asi tak drahá voda????V případě polopenze!!! díky

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu