A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Hotel Reef nebo Kenya Bay

02.02.2009 13:40:27 | evita
evita
Prosím o radu, 10.2. bychom měli odlétat do Keni a rozhodujeme se mezi těmito hoteli - hotel Reef nebo Kenya Bay Beach, oba mají 3 + hvězdičky a jsou na severním pobřeží. Původně jsme chtěli jet na jižní pobřeží, ale bohužel holel Papillon lagoon zatím není v lastové nabídce a ostatní jsou velmi drahé.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
evita 26.03.2009 19:23
RE: RE: Safari v Keni  

Určitě pomohl Safari bylo skvělé, stačí si přečíst náš deník. :-) :-P
http://www.goldeni.cz/kena/k_denik.php Moc díky, určitě se tam podíváme znova. 8-O ;-)

petr.31 26.03.2009 18:03
RE: Safari v Keni  

:-D

• Anonym (1)
Dasuch 12.02.2009 13:13
rozdíl mezi Reef a Kenya  

Ahoj,právě jsem se vrátila s Kenya Bay, pro tebe je uz pozde, ale treba to pomůže jiným. Kenya Bay je maly hotel s kapacitou 150hostů. Jídlo výborné, ubytování také, lehátek dost, velké + vidím ve vodě. U nás byla balená voda v 1/2litrových PET lahvích neomezeně k dispozici. Mohl sis jich vzít třeba 5, nedělali s tím žádný problém.Ostatní pití jenom ve skle a klidně i na pláž. A pivo do půl litrových sklenic, žádné decové plastové kelímky. Takže zásobit se na výlet bylo pohodové. V letadle jsem seděla s paní co byla v Reefu, vše tam bylo také výborné, hotel je větší, ale vodu jen do kelimku. Takže žádná pohoda mít flašku vedle lehátka. V Kenya jsme měli také internet zdarma. Jinak si myslím žádný rozdíl, oba hotely jsou od sebe cca 5km. Reef je blíže k Mombase.

• Anonym (2)
Niculka 10.02.2009 10:07
RE: RE: To Evita  

Tak jsem nestihla odpovědět, já sem chodím jen jak čas dovolí.
Nadšená jsem byla z Tsava, Amboseli, Masai Mara i Nakuru. V podstatě všude je co k vidění.Pokud budete chtít oddych, tak navštivte i Hallerův park , ten je kousek od hotelu.

petr.31 04.02.2009 21:06
Safari v Keni  

Ahoj Evito,náhodou jsem sem zabloudil. V Keni jsem byl loni v srpnu a na safari jsem byl 3denní Tsavo east and West a 3denní Masai Mara. Tsavo stálo 280 EUR,Masai Mara 650 EUR,ale doprava tam je letecky a cestou je dobře vidět Kilimandžáro. Myslím,že to je absolutně nejlepší safari z celé Keni,spousta zvířat,hodně koček i ostatních. Můžu je doporučit,hlavně ubytování ve Fig Tree campu. Ahoj ... petr

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Katkak 04.02.2009 14:59
RE: RE: RE: RE: To Evita  

Byli jsem v hotelu Neptune paradise & village. Nemůžeme si na nic stěžovat. Bylo nám tam dobře. Jestli jedete do Keni poprvé, tak se neděste, až pojedete z letiště. Cestou na jih se projíždí prý nejhorší čtvrtí v Mombase (Všudypřítomné odpadky, někde i hořící, mezi nimi dobytek, dětí stánky...).

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
evita 03.02.2009 18:37
RE: RE: RE: To Evita  

Díky za opověď, v jakém hotelu jste bydleli? My jedeme do Papillon laggon. Na Safari určitě vyrazíme, záleží na tom, kolik nám zbyde peněz. 8-O

• Anonym (3)
Katkak 03.02.2009 13:53

Navštívili jsme i ostrov Wasini a Kisite Marina Park, kde jsem viděli delfíny, šnorchlovali jsme na útesu, což nemělo chybu. Jestli se rozhodnete pro tento výlet, při němž navštívíte i školu ve vesnici na ostrově, doporučuju vzít s sebou bločky a propisky pro děti. I za bonbony jsou vděčné. Dále jsem byli v Mombase, není tam toho až zas tak k vidění, ale pro poznání života v Keni je třeba ji navštívit. Zklamáni jsem byli z Hallerova parku, kde je jen pár zvířat (ale krmili jsem žitafy) a z Mamba village.

• Anonym (1)
Katkak 03.02.2009 13:45

Zdravim, v neděli jsem se vrátila z jižního pobřezí. Absolvovali jsem několik výletů, včetně safari. Zvolili jsem 2 denní Tsavo East & West. Stálo nás to 400 dolarů na osobu (s ubytováním a jídlem vysoké kvality) a bylo to super. Příště bych zvolila i jiné parky a určitě na víc dní. Dvou denní Tsavo bylo málo. Ale i tak to stálo za to. Přeju krásnou dovolenou

• Anonym (2)
evita 03.02.2009 12:38
RE: To Evita  

Tak nakonec odlétáme 10.2. do hotelu Papillon Lagoon Reeaf na jižní pobřeží. :-) Niculko, jaké Safari bys nám doporučila, resp. který park? A ještě nějaký jiný výlet?Díky za info.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu