A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Hotel Coral Palm

26.08.2007 19:57:40 | gucci4me
gucci4me
Ahoj, objednala jsem si zajezd do resortu Shanzu beach, hotel Coral palm. Vsude na internetu jsem na nej cetla priserne recenze, tak se chci zeptat vas, zda je hotel opravdu tak spatny?! 8-O
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
miker
21.10.2008 23:27 193.86.128.***
Ještě dodám  

Pro vysvětlení těm, kteří se o to zajímají: Coral, Palm, Shanzu a Paradise jsou 4 hotely v jednom areálu od stejné firmy - AFC.

miker
21.10.2008 23:23 193.86.128.***
Shanzu  

Asi už to není aktuální, ale stejně... V Shanzu jsme byli loni, nutno přiznat, že pokoje jsou skromné (žádná TV, tlf nebo internet), ale čisté, denně se uklízelo, všechno co mělo fungovat, tak fungovalo. Protože my na dovolené na hotelu jen přespáváme a nežijeme tam, tak jsme byli spokojeni. Pro snoby to ale asi fakt není, ti si musí holt připlatit.

Mika001 14.03.2008 11:03
Nedejte se zmást negativními recenzemi  

Ahoj, v hotelu Coral/Palm Beach jsem byla v listopadu 2007. Před odletem jsem rovněž četla samé negativní recenze, ale nedala jsem se jimi ovlivnit, a rozhodně jsem nelitovala. Hotel se nachází v obrovské tropické zahradě, v areálu můžete využívat 4 bazény, několi barů a restaurací. K moři je to jen pár schodů, nachází se zde zářivě bílá pláž a neskutečně teplé moře. Stravování formou plné penze bylo naprosto vynikající, pokoje jednodušší, ale čisté, perosnál milý a ochotný... Prožila jsem zde nádhernou dovolenou a rozhodně bych se chtěla někdy vrátit. ;-)

Ijanka.K
17.09.2007 13:20 80.188.69.***
Shanzu beach hotel  

Ahojky, jedeme s manželem do Keni příští týden, tento hotel mi taky nabízeli, ale jen proto, že byl nejlevnější. Potom co jsem všude na netu četla ty příšerný recenze jsem řekla, že do toho hotelu nepojedu. Tak přeju hodně štěstí. Prý ještě před více jak rokem tam bylo všechno v cajku, jenže teď ho má prý v nájmu nový majitel - čech, tak se nedivím ničemu. Od tý doby to jde s hotelem strmě dolů. My jedeme do hotelu LTI Kaskazi.

Kylie1 16.09.2007 11:02
RE: RE: Dotazník  

Ahoj Venco, nevyplnil bys mi dotazník týkající se Keni pro moji absolventskou práci? Do ničeho tě samozřejmě nenutím ... :-D

Venca
15.09.2007 20:18 89.102.129.***
RE: Hotel Coral Palm  

Ahoj, nevim, jak ted, ale pred 4 roky uplne v pohode. Asi to bude otazka meritek recenzentu.

gucci4me 26.08.2007 19:57
Hotel Coral Palm  

Ahoj, objednala jsem si zajezd do resortu Shanzu beach, hotel Coral palm. Vsude na internetu jsem na nej cetla priserne recenze, tak se chci zeptat vas, zda je hotel opravdu tak spatny?! 8-O

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu