A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Duben?

19.03.2009 14:32:43 | Jerry2
Ahoj vsem, mam takovy dotaz a prosbicku... Procital jsem si tady samozrejme diskuzi a jsem stale porad trosku zmatenej, kdy vyrazit do Keni... Chteli bychom s pritelkyni nejake slusne pocasi (aby nam porad neprselo) a abychom na vyletech na safari videli vsechnu moznou zver a nekam nam neutekli :-) Premysleli jsem o dubnu, ale to asi ne, ze? Dekuji mnohokrat
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jerry2
25.03.2009 13:33 194.213.52.***
RE: Duben  

Diky moc, ja si to myslel, ze uz jsme to trosku zmeskali, tak to nechame na pristi rok a vybereme neco jineho... Jeste jednou diky

Niculka 25.03.2009 12:02
Duben  

Zdravím, duben je obecně dešťové období.
Osobně jsem byla v Keni v březnu a odlétali jsme myslím zpět asi 1. dubna a přesně v ten den začal liják jak provazy.
Tak bych tomu i věřila.Pak jsem byla v červnu-celý měsíc a to pršelo už jen malou chviličku tak každý 3-4 den.
Pak de dobrej až červenec. Nejlepší prosinec -březen.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jerry2
19.03.2009 14:32 194.213.52.***
Duben?  

Ahoj vsem, mam takovy dotaz a prosbicku... Procital jsem si tady samozrejme diskuzi a jsem stale porad trosku zmatenej, kdy vyrazit do Keni... Chteli bychom s pritelkyni nejake slusne pocasi (aby nam porad neprselo) a abychom na vyletech na safari videli vsechnu moznou zver a nekam nam neutekli :-) Premysleli jsem o dubnu, ale to asi ne, ze? Dekuji mnohokrat

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu