A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

Dotazník k absolventské práci

29.08.2007 12:03:57 | Kylie1
Kylie1
Ahoj všichni, co jste navštívili Keňu nebo se do ní chystáte. :-) Budu dělat absolventskou práci právě na Keňu, tak by mi moc pomohlo, kdyby se našel někdo, kdo by byl ochotný vyplnit mi dotazník týkající se Keňi. Pokud má někdo zájem, ať se mi ozve buď tady na diskusi nebo mi napíše na můj profil. Pak bysme se domluvili dál. Těším se na vaše ohlasy. :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Hana Haušildová
22.11.2010 15:46 91.198.204.***
Keňa  

Ahoj, právě jsem se vrátila ze 14denní dovolené v Keni. Neviděla jsem samozřejmě všechno, ale něco ano a o to se s tebou můžu podělit.

Hanka

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Kylie1 03.10.2007 11:16
Dotazník  

Ahojky, ozve se mi ještě někdo? :-D

• Anonym (1)
andre 04.09.2007 23:07
RE: RE: RE: RE: RE: Dotazník  

ahoj, psal jsem maila na tvuj profil ale nevim jestli to doslo, rad ten dotaznik vyplnim.

Kylie1 04.09.2007 19:44
RE: RE: RE: RE: Dotazník  

Lidi, ozývejte se, prosím. 8-)

• Anonym (1)
admin 31.08.2007 18:16
RE: RE: RE: RE: Dotazník  

TO Xena.p:

Stačí když najedeš na profil Kylie1 a zde najedeš myší na její nick. Objeví se Ti pak její e-mail, který zadala. U Tebe to vypadá, že sis na profil e-mail nezadala takže se nezobrazuje.

TO Kylie1:
Opravdu nelze zasílat zprávy? Já jsem to teď zkoušel a funguje mi to. Pokud Ti ne někde nefunguje napiš nám prosím: http://o.orbion.cz/napiste-nam/ kde přesně a opravíme to.

Díkas

Zdraví Admin

• Anonym (1)
Kylie1 31.08.2007 17:42
RE: RE: RE: Dotazník  

Já jsem taky zaregistrovaná a nejde mi to. Zkoušela jsem Ti napsat soukromou zprávu, ale pořád mi to píše stránku nelze zobrazit, možná je to jen dočasná chyba. Zkus mi napsat tu soukromou zprávu Ty. Klikneš na můj profil a vpravo to je. Když nepůjde ani tohle, tak už vážně nevím. Další možnost je, že budeme obě dvě on-line, pak se zobrazí e-mail u názvu Tvého nicku.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Xena.p 31.08.2007 16:54
RE: RE: Dotazník  

Tak jsem se snažila napsat můj mail, ale nechce se to poslat. Pořád mi to píše at se zaregistruji, potom že to půjde. Tak jsem se zaregistrovala a nic. Pořád jen že je zakázáno uvádět v textu mail. Tak to nevím, možná se Ti adresa ukáže. Porad co mám dělat? Čau

Kylie1 31.08.2007 11:31
RE: Dotazník  

Jsem na VOŠ cestovního ruchu v Českých Budějovicích. Můžeš mi na Tebe dát kontakt, abych Ti to poslala na e-mail?

Xena.p
31.08.2007 09:28 88.100.232.***
Dotazník  

Ráda Ti odpovím na Tvé otázky.Máš hezké tema. Na jaké škole jsi?

• Anonym (1)
Kylie1 29.08.2007 12:03
Dotazník k absolventské práci  

Ahoj všichni, co jste navštívili Keňu nebo se do ní chystáte. :-) Budu dělat absolventskou práci právě na Keňu, tak by mi moc pomohlo, kdyby se našel někdo, kdo by byl ochotný vyplnit mi dotazník týkající se Keňi. Pokud má někdo zájem, ať se mi ozve buď tady na diskusi nebo mi napíše na můj profil. Pak bysme se domluvili dál. Těším se na vaše ohlasy. :-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu