A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

ceny safari

17.02.2009 22:57:48 | fcb
fcb
Zajímá mě,za kolik se dají pořídit výleta na safari a za kolik od CK a za kolik od místních. Stačí jednodenní safari,nebo lépe na dvoudenní?
;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
05.04.2018 23:20 89.176.50.***
Koukám , že jde tenhle server pěkně do kopru  

Dřív sem chodili lidi, kteří měli cestování opravdu rádi. Takových už je tu jen pár a jednou z nich je Jitka. Dřív jsem tu byl taky registrovaný pod nickem KarelIV. Dnes jen občas nahlédnu. Na obranu Jitky. Mnohokrát mi opravdu pomohla ( např. v dskusi ke Srí Lance ) . Ty sprosté útoky na ní si můžete vážení nevážení , kteří jste si sem přišli jen prachsprostě vydělat inzercí odpustit. Ty inzerce na nějakho Jonatána jsou dost průhledné a vzhledem k množství lidí, kteří se tím v Keni žíví trapné. Tyhle reklamní příspěvky by měl správce hlídat a mazat to. Ale evidentně na to zde bohužel kašlou čímž trpí už tak bídná kvalita těchto stránek.
A co se týče safari, tak jet ve více jak šesti lidechv těch džípech je naprostá hovadina ( leda že by někdo vypravil do savany zájezdový autobus ) . My byli stejně jako Jitka ve čtyřech a bylo to tak akorát. Jen oproti Jitce my jsme tam byli dva páry, kteří se předtím neznali. Naštěstí ten druhý pár byli vcelku pohodáři a rozumní lidé, takže jsme se domluvili nevadili si .

Jitka 05.04.2018 23:07
Re:  

Blbost, arogantnost? Ilono, každý jsme nějaký, občas si lidi nesednou, myslete si o mně, co chcete, vyvracet vám to nebudu.
To já vás urážet nebudu, Ilono, ať se jmenujete jakkoli. Proč taky, že?

Neregistrovaný uživatel
05.04.2018 22:12 90.182.85.***
Re:  

Paní Jitko, díky, v odhadu lidí se nemýlím, jak je vidět ....víte, že jste si udělala reklamu sama? Jasně že na svou blbost a arogantnost.
A připojuji podpis,který mi minule vypadl, a taky abyste si nemyslela, že jsem anonym.
Ilona

Jitka 05.04.2018 20:47
Re:  

188.122.196.*** jj, je to tak, odhadla jste mně naprosto přesně. A stejně nesnášenlivých a nespokojených osob jako my jezdí na safari spousta. Všimla jste si, pokud jste na tom safari byla? Skoro v každém druhém autě na safari seděl jen pár nebo samotná rodina. A přesně ze stejného důvodu jako my. Nejsou na nikoho po dobu safari zvědaví, nezajímají je cizí kecy a nechtějí se v autě s nikým jiným mačkat. Chtějí si ty krásné chvíle užít sami. Takové privátní cestování nestojí až o tolik víc, ale stojí za to.

A co se týká toho Jonatána, k tomu už jsem napsala svoje.

Neregistrovaný uživatel
05.04.2018 20:11 188.122.196.***
Re:  

Vážená paní Jitko,
asi nejste asi moc snášenlivá osoba, že? Když níže píšete.....mačkat se a poslouchat 4 dny kecy..... My totiž pozorovali zvířata mlčky, s otevřenou pusou, maximálně jsme vyslechli výklad průvodce, kolik které zvíře váží nebo kolik toho za den sežere......

A spokojená asi taky nejste, že? Přestože jste absolvovala privátní safari za určitě slušnou cenu.......zatímco my všichni se určitě mačkali.......
Já se teda v autech nevyznám, ale 6 lidí se do toho klasického delšího auta s otevřenou střechou (- džípu?) úplně v pohodě vejde a každý má svůj prostor.

A pokud jde o "opěvné příspěvky" na Jonathana, zklamu Vás, ale nejsem jeho placená reklama. On totiž nepotřebuje reklamu, zaslouží si však pochvalu od spokojených klientů jako jsem já .....
Pozor, na pláži jsem ho nepotkala, měla jsem na něho mailový kontakt už z Čech z těchto stránek. A když jsem se ve čtvrtek večer, až na místě v Keni, rozhodla, tak na základě jednoho mailu jsem druhý den ráno jela

Jitka 05.04.2018 18:14
Re:  

V 6 lidech měli místa dost... My jsme měli auto sami pro sebe, 4 osoby, z toho děti občas stávkovaly a na zvířata koukaly v sedě. A my s manželem fotili a filmovali. Občas jsme se pěkně pletli, zvlášť když se naskytla možnost na super záběr. V 6 lidech bych na safari jela leda za trest.
Stejně by mně zajímalo, kdo tady píše za toho Jonatána ty opěvné příspěvky. Prodejců safari je na pobřeží mraky, tady na Orbionu je odkaz pořád na jednu osobu.

Neregistrovaný uživatel
05.04.2018 14:23 194.213.41.***

SHODNĚ jako v předchozím příspěvku jsem se zúčastnila 2 denního safari v Tsavo East (23.3. - 24.3.2018), rovněž přes kontakt na Jonathana (doporučuji), a za cenu 190 Eur, přestože jsem byla SINGL (!!!). V Lodge Voi Wildlife jsem dostala - stejně jako další "nezpárovaný" Němec - samostatný pokoj bez jakéhokoliv příplatku, naprosto bez problému. A každý z 6 lidí jsme měli v autě dostatek prostoru, nikoliv jak popisuje paní praxi Eximu níže ......
Safari bylo nádherné, Keňa je nádherná!!!
Jestli někdo chcete, najdu kontakt na Jonathana.
Ilona

Neregistrovaný uživatel
03.04.2018 00:16 212.47.26.***
Re: Výlety na safari - za kolik?  

Také musím doporučit průvodce Jonathana! My s ním byli v kontaktu přes email a komunikace byla nadstandardní, koupil nám lístky na vlak předem aniž by od nás měl jakoukoliv záruku. 2denní safari v Tsavo East v únoru nás vyšlo na 190euro/osobu. Safari samotné úžasné, viděli jsme slony, žirafy, lvice se lvíčaty atd. V džípu s námi byl ještě jeden pár, anglicky hovořící řidič Jackson byl velmi znalý zvířat i přírody kolem. Kontakt na mě pro více informací: luke.dockal@gmail.com

Iveta13 27.03.2018 13:27

Exim byl až poslední varianta,vím a zkoušela jsem víc boys na pláži,ale byla jsem singl a zrovna v mém termínu na 4 denní safari nikdo další nebyl.3 denní by nebyl problém,já chtěla 4 denní s Tsavo West :-(.

Neregistrovaný uživatel
26.03.2018 15:08 79.170.253.***

Iveto, já jsem letos nemohla odletět do Keni na safari pro nemoc, ale plánuji na příští rok. Tak se chci zeptat, zda nepojedete také, jsem také singl (žena). Bylo by možné si zařídit safari na místě. Pokud ano, pošlete mi, prosím na palolo2@seznam.cz

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu