A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

ceny safari

17.02.2009 22:57:48 | fcb
fcb
Zajímá mě,za kolik se dají pořídit výleta na safari a za kolik od CK a za kolik od místních. Stačí jednodenní safari,nebo lépe na dvoudenní?
;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.10.2018 14:08 109.183.146.***
Re: Cestující  

Zdravím z Pardubic.My jedeme do tohoto rezortu až v únoru 2019.
pošlete pak prosím recenze. Moc děkuji.
slavekpar@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
13.09.2018 19:32 158.255.26.***
Re: Keňa - Safari  

Ak sa nič nezmenilo, majiteľmi sú majitelia CK Bubo. Pozri si ich stránky. Je to pomerne kvalitná CK.

:-) :-) :-)

Neregistrovaný uživatel
13.09.2018 13:50 78.102.212.***
marec  

Letí někdo doJacaranda Beach Resort 20.12.218 z Bratislavy?
Jde mě o možnost domluvy 2 denního výletu do NP Tsavo east

Neregistrovaný uživatel
12.08.2018 07:56 37.188.128.***
Keňa - Safari  

Ahoj, láká mě Keňa a Safari. Chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti z CK Sen. Zalíbila se mi jejich nabídka, ale raději bych znala osobní názory lidí, kteří s nimi cestovali. Děkuji Marcela

pavel.479 04.08.2018 07:54
Re: Diani Beach=Neptune Village  

Dobrý den Maruško,

mohu Vám doporučit pani Mičíkovú. S jejím přítelem z Keni pro nás organizovali výlet za delfíny se šnorchlováním a 2 dni safari v parku Tsavo East. Žijí tady v Čechách a určite Vám taky mohou pomoci. Pripravili pro nás super safari zážitek, byli jsme i s rodinou nadmíru spokojeni ;-)
email na pani je : micikova.l@seznam.cz
Pavel :-)

Neregistrovaný uživatel
01.08.2018 15:26 37.188.229.***

Dobrý den my odlétáme 4. října do hotel Neptune Palm na Diani Beach mohla bych Vás poprosit o kontakt na průvodce se kterým jste byli na Safari dekuji mockrát Maruška

Neregistrovaný uživatel
01.08.2018 15:22 37.188.229.***

Dobrý den my letíme 4. října do hotelu Neptune Palm na Diani Beach mohla bych vás poprosit o kontakt na místního průvodce se kterým jste byli na Safari děkuji mockrát Maruška

Neregistrovaný uživatel
05.04.2018 23:20 89.176.50.***
Koukám , že jde tenhle server pěkně do kopru  

Dřív sem chodili lidi, kteří měli cestování opravdu rádi. Takových už je tu jen pár a jednou z nich je Jitka. Dřív jsem tu byl taky registrovaný pod nickem KarelIV. Dnes jen občas nahlédnu. Na obranu Jitky. Mnohokrát mi opravdu pomohla ( např. v dskusi ke Srí Lance ) . Ty sprosté útoky na ní si můžete vážení nevážení , kteří jste si sem přišli jen prachsprostě vydělat inzercí odpustit. Ty inzerce na nějakho Jonatána jsou dost průhledné a vzhledem k množství lidí, kteří se tím v Keni žíví trapné. Tyhle reklamní příspěvky by měl správce hlídat a mazat to. Ale evidentně na to zde bohužel kašlou čímž trpí už tak bídná kvalita těchto stránek.
A co se týče safari, tak jet ve více jak šesti lidechv těch džípech je naprostá hovadina ( leda že by někdo vypravil do savany zájezdový autobus ) . My byli stejně jako Jitka ve čtyřech a bylo to tak akorát. Jen oproti Jitce my jsme tam byli dva páry, kteří se předtím neznali. Naštěstí ten druhý pár byli vcelku pohodáři a rozumní lidé, takže jsme se domluvili nevadili si .

Jitka 05.04.2018 23:07
Re:  

Blbost, arogantnost? Ilono, každý jsme nějaký, občas si lidi nesednou, myslete si o mně, co chcete, vyvracet vám to nebudu.
To já vás urážet nebudu, Ilono, ať se jmenujete jakkoli. Proč taky, že?

Neregistrovaný uživatel
05.04.2018 22:12 90.182.85.***
Re:  

Paní Jitko, díky, v odhadu lidí se nemýlím, jak je vidět ....víte, že jste si udělala reklamu sama? Jasně že na svou blbost a arogantnost.
A připojuji podpis,který mi minule vypadl, a taky abyste si nemyslela, že jsem anonym.
Ilona

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu