A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

ceny safari

17.02.2009 22:57:48 | fcb
fcb
Zajímá mě,za kolik se dají pořídit výleta na safari a za kolik od CK a za kolik od místních. Stačí jednodenní safari,nebo lépe na dvoudenní?
;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
3Dáda 26.03.2019 06:22
Re: Výlety na safari - za kolik?  

O cenách výletů se nechá s místními prodejci diskutovat, s CK se nediskutuje. V případě výletů pro 2 osoby si CK Fischer nechá zaplatit za třetí osobu. Před hotelem jsem měl 3 místní prodejce a cena za safari se nedala s CK srovnat.

Neregistrovaný uživatel
27.02.2019 18:32 182.173.75.***
Safari v Keno Tsavo East  

Sestra mi doporucila safari v Tsavo East s Luckou a Johnatanem a hned jsem pochopila proc se ji tak libilo.
Jiz samotne jednani s Luckou pres email bylo moc mile, vysla nam vstric v par zmenach a moc nam pomohla vse krasne zorganizovat a to vse za velmi priznivou cenu.
Pruvodce nas vyzvedl v nasem ubytovani v Diani Beach a jeli jsme na dvoudenni safari, videli spoustu zvirat, ubytovani jsme meli v nadherne lodgi, kam se zvirata chodila napajet, takze jsme meli National Geographic na vlastni oci u obeda i vecere.
Jednoznacne doporucuji. Muzete zkontaktovat Lucku na luluculka@gmail.com

• Anonym (2)
Jitka 27.01.2019 15:27

Na jednodenní safari se jezdí do Shimba Hills.
My jsme byli na 4 denním safari (Tsavo East, Amboseli, Tsavo West), cestu jsme plánovali dlouho, delší jsme nechtěli, kratší taky ne, ve výsledku jsem si ale říkala, co tam budete ty 4 dny na safari dělat. Spousta času se zabije přesuny a ty dny utekly tak strašně rychle a bylo toho místy tolik co na koukání, že jsem až litovala, že to nebylo delší, i děti to bavilo. Aspoň o 2 denním zauvažujte, do Tsava East.

3Dáda 27.01.2019 14:14

Existuje také nějaké safari na jeden den?

Neregistrovaný uživatel
25.01.2019 16:08 81.19.4.***
Keňa safari  

Zdravím Vás,
dovolenou v Keni jsme s kámoškou absolvovali s Eximem, a byly jsme spokojeny. Výlet na safari - 3 dni jsme si domluvily s Jonathanem a Luckou. Cena byla lepší a na služby si nemůžeme stěžovat. Cena výletu s nimi o hodně nižsí. Nechám tady kontakt na můj mail a mail na ně :-)
petra.noskova1@post.cz
jolusafari@gmail.com

Neregistrovaný uživatel
09.10.2018 14:08 109.183.146.***
Re: Cestující  

Zdravím z Pardubic.My jedeme do tohoto rezortu až v únoru 2019.
pošlete pak prosím recenze. Moc děkuji.
slavekpar@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
13.09.2018 19:32 158.255.26.***
Re: Keňa - Safari  

Ak sa nič nezmenilo, majiteľmi sú majitelia CK Bubo. Pozri si ich stránky. Je to pomerne kvalitná CK.

:-) :-) :-)

Neregistrovaný uživatel
13.09.2018 13:50 78.102.212.***
marec  

Letí někdo doJacaranda Beach Resort 20.12.218 z Bratislavy?
Jde mě o možnost domluvy 2 denního výletu do NP Tsavo east

Neregistrovaný uživatel
12.08.2018 07:56 37.188.128.***
Keňa - Safari  

Ahoj, láká mě Keňa a Safari. Chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti z CK Sen. Zalíbila se mi jejich nabídka, ale raději bych znala osobní názory lidí, kteří s nimi cestovali. Děkuji Marcela

pavel.479 04.08.2018 07:54
Re: Diani Beach=Neptune Village  

Dobrý den Maruško,

mohu Vám doporučit pani Mičíkovú. S jejím přítelem z Keni pro nás organizovali výlet za delfíny se šnorchlováním a 2 dni safari v parku Tsavo East. Žijí tady v Čechách a určite Vám taky mohou pomoci. Pripravili pro nás super safari zážitek, byli jsme i s rodinou nadmíru spokojeni ;-)
email na pani je : micikova.l@seznam.cz
Pavel :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu