A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

7 denní Safari Masai Mara Keňa

04.11.2017 23:41:56 | Jana Shilingová
Jana Shilingová
Ahoj lidi !
ráda bych Vám sdělila mé zážitky z krásneho putování Keňskou přírodou.
Cestovala jsem s mojimi 6 přáteli. Rozhodli jsem se pro 7 denní výlet k jezeru Naivasha, kde jsem strávili 1 noc a navštívili jsem i park, pak přesun do Masai Mara na 2 noci a odtuď Amboseli park na 1 noc. Končili jsem v Tsavo West na jednu noc a Tsavo East na záver. Byl to neuveřitelný zážitek, hodně dobrodružný. Divoké zvířata jsou náherná. Je na co se koukat ! Všechni byli hodně blízko, videli jsem lva, leoparda, slony, žirafy ...bylo to opravdu užasné. Skutečně jsme si to užili.
Výlet byl organizován Jonathanem, tu je jeho email : mwanyawa.jonathan@gmail.com
Pána Jonathana můžu doporučit. Všechno jelo jako hodinky a podle plánu :)
Jestli by Vás něco zajímalo můžete se na mně obrátit : shilingova.jana@centrum.cz

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jana Shilingová 04.11.2017 23:41
7 denní Safari Masai Mara Keňa  

Ahoj lidi !
ráda bych Vám sdělila mé zážitky z krásneho putování Keňskou přírodou.
Cestovala jsem s mojimi 6 přáteli. Rozhodli jsem se pro 7 denní výlet k jezeru Naivasha, kde jsem strávili 1 noc a navštívili jsem i park, pak přesun do Masai Mara na 2 noci a odtuď Amboseli park na 1 noc. Končili jsem v Tsavo West na jednu noc a Tsavo East na záver. Byl to neuveřitelný zážitek, hodně dobrodružný. Divoké zvířata jsou náherná. Je na co se koukat ! Všechni byli hodně blízko, videli jsem lva, leoparda, slony, žirafy ...bylo to opravdu užasné. Skutečně jsme si to užili.
Výlet byl organizován Jonathanem, tu je jeho email : mwanyawa.jonathan@gmail.com
Pána Jonathana můžu doporučit. Všechno jelo jako hodinky a podle plánu :)
Jestli by Vás něco zajímalo můžete se na mně obrátit : shilingova.jana@centrum.cz

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
07.11.2017 00:35 213.162.72.***
Tsavo East  

Zdravim,

v Keni sme s partiou okrem povalovania na pláži dali jeden deň v Safari. Po doporučení sme zvolili Tsavo East. Počasie nám moc neprialo, dosť pršalo. Napriek snahám šoféra sme toho moc nevideli :( Čo sa ale týka výletu organizácia bola super, dokonca nám ponúkali kvoli počasiu výlet zopakovať, bohužial nám už nevyšiel čas. Výlet nám za rozumnú cenu zorganizoval Jonathan. Príjemný spoľahlivý chlapík...Vyzdvihli nás na hoteli a potom doviezli naspať takže bez problémov :)
Maj te sa !

stano.prievidza@pobox.sk
mwanyawa.jonathan@gmail.com

Neregistrovaný uživatel
08.11.2017 12:36 81.223.204.***
Safari  

Ahojte,

boli sme v Keni ubytovaní v hoteli Neptune na Diani beach neďaleko Mombasy. Dovolenku sme si organizovali sami, letenky a hotel sme zariadili ešte zo Slovenska, zbytok sme riešili na mieste.
Predpokladali sme, že hotel organizuje výlety Safari ale po prečítaní roznych doporučení a skúseností ostatných z internetu sme oslovili aj domácich sprievodcov. Cena výletu oproti hotelu 50%. Skúsili sme to a boli sme nadmieru spokojní. Priateľská atmosféra, reálny zážitok, možem len doporučiť ! Za nás výborný organizátor a kámoš pán Jonathan.
Ak nad Keňou uvažujete, určite ho kontaktujte rád Vám poradí :)
Uršula

ursula.barkova@zoznam.sk
mwanyawa.jonathan@gmail.com

Jitka 08.11.2017 20:50
Re: Safari  

Jonathan ve všech pádech a na x diskuzích o Keni. Jako kdyby na pobřeží Keni nebyl jiný člověk, který organizuje safari. Tak nějak mi přijde, že příspěvky nepíšou cestovatelé, ale nechává si sem dávat reklamu, pokud skutečně existuje. A to se nedělá.
Stejné chyby v textu - slovo Safari s velkým S, pán Jonathan s dlouhým á.

• Jana Shilingová
Neregistrovaný uživatel
09.11.2017 23:00 94.112.79.***

Dobrý večer Jitka, ako som Vám už písala s týmto sprievodcom sme absolvovali výlet do Tsavo East a Amboseli. Bol skutočný a výlet bol super a za dobrú cenu. Na január máme už rezervovaný výlet Masai Mara. Som si istá, že existuje ;-) . Skúste mu napísať ak sa chystáte znovu do Kene. Nič tým nestratíte :-) Možete si vybrať čo je pre Vás lepšie.
Lucia

• Jana Shilingová
Jitka 10.11.2017 16:11

Pro mně je zázemí solidní cestovky než nějaký pán Jonathán na e-mailu. Ztratit se dá hodně, nejen peníze.
Jak jsem napsala, nějak těmto informacím od neregistrovaných osob přestávám věřit.

• Jana Shilingová
Neregistrovaný uživatel
11.11.2017 21:59 94.112.79.***

Jitka, rozumiem Vám. Výber je každého vec. Je tažké to porovnávať, pre niekoho nie je problém zaplatiť viac peňazí cestovnej kancelárii. My sme cestovali lowcost a chceli sme podporiť miestnych ľudí, pretože sme v boli v ich zemi, nie poslať peniaze spať do Európy.
prajem Vám pekný večer
Lucia

• Jana Shilingová
Jitka 12.11.2017 12:49

Když se ve stejnou dobu vyrojí na mrtvém Orbionu několik skoro nachlup stejných zpráv a kontaktů na stejného průvodce, se stejnými chybami v textu, tak to hodně zarážející. Netuším, v jakém jste s ním kontaktu, forma reklamy, jakou jste ale zvolili na tomto webu je ostudná. Tohle se opravdu nedělá.
Nejste sami, i na Thajsku je paní, co její syn podniká v cestovním ruchu v Asii, čas od času má potřebu mu trošku zvýšit obrat, tak na Orbion napíše pochvalnou zprávu z pozice spokojeného zákazníka. Bohužel, toto chování je kontraproduktivní.

• Jana Shilingová
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu