A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Keňa - Diskuze

Původní dotaz

7 denní Safari Masai Mara Keňa

04.11.2017 23:41:56 | Jana Shilingová
Jana Shilingová
Ahoj lidi !
ráda bych Vám sdělila mé zážitky z krásneho putování Keňskou přírodou.
Cestovala jsem s mojimi 6 přáteli. Rozhodli jsem se pro 7 denní výlet k jezeru Naivasha, kde jsem strávili 1 noc a navštívili jsem i park, pak přesun do Masai Mara na 2 noci a odtuď Amboseli park na 1 noc. Končili jsem v Tsavo West na jednu noc a Tsavo East na záver. Byl to neuveřitelný zážitek, hodně dobrodružný. Divoké zvířata jsou náherná. Je na co se koukat ! Všechni byli hodně blízko, videli jsem lva, leoparda, slony, žirafy ...bylo to opravdu užasné. Skutečně jsme si to užili.
Výlet byl organizován Jonathanem, tu je jeho email : mwanyawa.jonathan@gmail.com
Pána Jonathana můžu doporučit. Všechno jelo jako hodinky a podle plánu :)
Jestli by Vás něco zajímalo můžete se na mně obrátit : shilingova.jana@centrum.cz

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.11.2017 12:36 81.223.204.***
Safari  

Ahojte,

boli sme v Keni ubytovaní v hoteli Neptune na Diani beach neďaleko Mombasy. Dovolenku sme si organizovali sami, letenky a hotel sme zariadili ešte zo Slovenska, zbytok sme riešili na mieste.
Predpokladali sme, že hotel organizuje výlety Safari ale po prečítaní roznych doporučení a skúseností ostatných z internetu sme oslovili aj domácich sprievodcov. Cena výletu oproti hotelu 50%. Skúsili sme to a boli sme nadmieru spokojní. Priateľská atmosféra, reálny zážitok, možem len doporučiť ! Za nás výborný organizátor a kámoš pán Jonathan.
Ak nad Keňou uvažujete, určite ho kontaktujte rád Vám poradí :)
Uršula

ursula.barkova@zoznam.sk
mwanyawa.jonathan@gmail.com

Jana Shilingová 04.11.2017 23:41
7 denní Safari Masai Mara Keňa  

Ahoj lidi !
ráda bych Vám sdělila mé zážitky z krásneho putování Keňskou přírodou.
Cestovala jsem s mojimi 6 přáteli. Rozhodli jsem se pro 7 denní výlet k jezeru Naivasha, kde jsem strávili 1 noc a navštívili jsem i park, pak přesun do Masai Mara na 2 noci a odtuď Amboseli park na 1 noc. Končili jsem v Tsavo West na jednu noc a Tsavo East na záver. Byl to neuveřitelný zážitek, hodně dobrodružný. Divoké zvířata jsou náherná. Je na co se koukat ! Všechni byli hodně blízko, videli jsem lva, leoparda, slony, žirafy ...bylo to opravdu užasné. Skutečně jsme si to užili.
Výlet byl organizován Jonathanem, tu je jeho email : mwanyawa.jonathan@gmail.com
Pána Jonathana můžu doporučit. Všechno jelo jako hodinky a podle plánu :)
Jestli by Vás něco zajímalo můžete se na mně obrátit : shilingova.jana@centrum.cz

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu